💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!
У категорії матеріалів: 174
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 17 18 »»


Тема: Комп’ютерна мережа
Мета: розглянути поняття “комп’ютерна мережа”, “локальна
мережа”, “Інтернет”, “модем”;ознайомити учнів з правилами користування Інтернетом;розглянути можливості роботи в Інтернет;розвивати пам’ять і логічне мислення;виховувати дисциплінованість, обережність.
Обладнання:комп’ютери, наочність, книжки, зошити.
Тип уроку:комбінований урок.
2 Клас | Інформатика (Сходинки до інформатики) | Переглядів: 2490 | Додав: oxanik1981

Тема: Графічний редактор.
Мета уроку:
- ознайомити учнів з новою програмою "Раіnt";
- навчити користуватися цією програмою;
- розвивати увагу;
- виховувати естетичні почуття.

Поняття про повідомлення.

Цілі: навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити розрізрізняти в яких ситуаціях використовуються різні органи сприйняття;
розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку; виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.

Клавіші керування курсором. Клавіші “Enter” та “Esc”
Цілі: навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити користуватись клавішами “Enter” та “Esc” та сформувати поняття про їх потрібність; розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку; виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.

Тема. Техніка безпеки при роботі з комп’ютером і правила поведінки у комп’ютерному класі

Мета: Ознайомити дітей з правилами техніки безпеки у комп’ютерному кабінеті; узагальнити та систематизувати основні уміння і навички роботи з комп’ютером; розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення; виховувати, працелюбність, охайність, зацікавленість до вивчення інформатики.


Тема. З чого складається комп’ютер.

Мета. Ознайомлення учнів з складовими частинами комп’ютера, їх призначенням, формування навичок роботи з мишею; розвивати логічне й образне мислення, спостережливості; виховання культури навчальної праці при роботі з комп’ютером.


Тема: Ура! Канікули!

Мета: Узагальнити вивчене за рік. Розвивати спостережливість, логічне мислення, увагу. Виховувати інтерес до інформатики.


Тема: Англія - країна, мову якої ми вивчаємо

Мета: Розширити знання учнів про Англію, традиції її мешканців. Розвивати спостережливість, логічне мислення. Виховувати інтерес до англійської мови, інформатики.


Тема: Лукаві «е» та «и»

Мета: Повторити та закріпити знання про ненаголошені [е] та [и]. Розвивати фонетичний слух, спостережливість, логічне мислення. Виховувати інтерес до мови.


Тема: Приголосні мають різний характер

Мета: Повторити відомості про приголосні звуки. Розвивати фонетичний слух, спостережливість, логічне мислення. Виховувати інтерес до мови.