Аналіз контрольної роботи

ЗАНЯТТЯ 24

Тема: Аналіз контрольної роботи

Мета: проаналізувати помилки, допущені в контрольній роботі, з’ясувати причини помилок; вдосконалювати вміння розв’язувати логічні задачі з кінця (два види), логічні задачі з кінця (два види) та логічні задачі на планування найгіршого варіанта (два види).

Обладнання: зошит, файли з таблицями, маркери.

Хід Заняття

I. Організація учнів до Заняття

II. Логічне комбінування

Завдання. Із трьох різних (крім нуля) цифр утвори всі можливі варіанти трицифрових чисел. Скільки їх?

1, 2, 3

Відповідь. 123, 132, 213, 231, 312, 321 (шість).

Завдання. Із чотирьох різних цифр утвори всі можливі варіанти чотирицифрових чисел.

Відповідь. Усього 24 числа (6 х 4 = 24).

1234, 1243, 1342, 1423, 1432, 2134, 2143, 2314, 2341, 2413, 2431, 3124, 3142, 3214, 3241, 3412, 3421, 4123, 4132, 4213, 4231, 4312, 4321.

Завдання. Не записуючи чисел, поміркуй, скільки п’ятицифрових чисел можна утворити з п’яти різних (крім нуля) цифр.

Відповідь. 120 чисел (24 х 5 = 120).

III. Аналіз помилок, допущених у контрольній роботі

Варіант 1

1. 1) (0 + 2) х 2 = 4 (ябл.) — залишилося після другого покупця.

2) (4 + 3) х 2 = 14 (ябл.) — залишилося після першого покупця.

3) (14 + 4) х 2 = 36 (ябл.)

Відповідь. 36 яблук було у господарки спочатку.

2. а) 7 + 5 + 8 + 4 = 24 (ол.)

б) 10 + 8 + 7 + 3 = 28 (ол.)

в) 3 х 4 + 1 = 13 (ол.)

3. а) (16 + 5) х 2 + 3 + 1 = 26 (р.)

б)6 + 3 + 5 + 1 = 15 (р.)

Варіант 2

1. 1) (1 + 2) х 2 = 6 (м.) — залишилося після закінчення другого дня.

2) (6 + 3) х 2 = 18 (м) — залишилося після закінчення першого дня.

3) (18 + 5) х 2 = 46 (м)

Відповідь. 46 м тканини було в сувої спочатку.

2. а) 12 + 10 + 6 + 7 + 6 = 41 (к.)

б) 15 + 12 + 10 + 7 + 4 = 48 (к.)

в) 4 х 5 + 1 = 21 (к.)

3. а) (9 +7) х 2 + 4 + 1 = 37 (шк.)

б)9 + 4 + 7 + 1 + 1 + 1 + 1 = 24 (шк.)

Додаткове завдання № 18 (С. 70).

IV. Підсумок Заняття

Категорія: Логіка | Додав: SYLER (13.02.2014)
Переглядів: 1595 | Рейтинг: 0.0/0
Сюжетні композиції з рослинних форм. створення колективних сюжетних композиці...
Живі організми, їх ознаки та умови, необхідні для життя, різноманітність
Значення повітря для живої природи
Числові вирази. Складання задач за розв'язком
А. Качан «Загадки», «Білі мухи налетіли». С. Жупани «Підкажи словечко». Г. Ма...
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]