У категорії матеріалів: 37
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 4 »»


Тема: Виготовлення квітів з кольорового паперу до дня вчителя.
Мета: навчити виготовляти квітів з паперу; розвивати фантазію, творчу уяву,естетичний смак; виховувати колективізм, працелюбність і охайність в роботі.
4 Клас | Трудове навчання: технічна і художня праця | Переглядів: 1493 | Додав: zer23

Урок технологій в 5 класі
Тема уроку: Сервірування столу до сніданку.
Цілі уроку:
• Освітні: познайомити учнів з правилами сервірування столу, навчити сервірувати стіл до сніданку.
• Розвиваючі: розвивати логічне мислення, вміння виділяти загальні закономірності, розвивати пізнавальний інтерес
• Виховні: розвивати естетичний смак; збереження і відродження сімейних традицій.
Методи:
• Словесні: бесіда, дискусія
• Наочні: демонстрація
• Практичні: вправи, практикум
Технології: особистісно-орієнтоване навчання; ІКТ
Матеріали та обладнання: інтерактивна дошка, комп'ютер, проектор; мультимедійна презентація «Сервірування столу до сніданку», посуд для сервірування столу.
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу

УРОК 34

Тема. Узагальнююча практична робота. Елементи паркового мистецтва

Мета: перевірити рівень знань учнів з теми «Людина і художнє довкілля»; оформити квітник за допомогою розсади; розвивати вміння працювати з садово-городнім інвентарем; виховувати почуття колективізму, повагу до товаришів.


УРОК 33

Тема. Конструювання побутових виробів у техніці лозоплетіння. Виготовлення кошика

Мета: навчити учнів виготовляти вироби з лози способом плетіння; сприяти утворенню в учнів спеціальних навичок та вмінь, цілісності сприйняття; вдосконалювати координацію рухів; розвивати мислення, увагу; виховувати характер, вміння контролювати свою діяльність.


УРОК 32

Тема. Художнє конструювання предметів побуту. Плетення з кольорових смужок картону. Килимок

Мета: ознайомити учнів ще з одним художнім прийомом обробки паперу — плетінням; розвивати координацію рухів пальців, точність у кресленні; виховувати творчі здібності, увагу, естетичний смак.


УРОК 31

Тема. Поєднання об’ємних просторових форм (призми, куба, паралелепіпеда) у будівлях східної архітектури. Виготовлення макету фортеці

Мета: вчити дітей поєднувати об’ємні просторові форми різних геометричних фігур у будівлях східної архітектури; розвивати інтерес, фантазію; виховувати почуття колективізму, задоволення від праці.


УРОК 30

Тема. Східний і західний стилі в архітектурі. Особливості архітектурних форм Заходу і Сходу

Мета: ознайомити учнів з особливостями архітектури Сходу і Заходу; розвивати інтерес, творчу уяву; виховувати охайність, повагу до історії.


УРОК 29

Тема. Художня обробка деревини

Мета: ознайомити учнів з петриківським розписом, одним із видів художнього оздоблення деревини; розвивати уяву, творче мислення, фантазію; виховувати акуратність, уважність, повагу до історії.


УРОК 28

Тема. Художні техніки декоративно-ужиткового мистецтва. Художня вишивка

Мета: ознайомити учнів з майстрами декоративно-прикладного мистецтва рідного села; вчити підбирати орнамент для оздоблення виробів за видами; розвивати вміння застосовувати набуті знання і навички; виховувати любов до прекрасного.


УРОК 27

Тема. Світ професії «людина — художні образи»

Мета: ознайомити дітей з професіями, які можна віднести до виду «людина — художні образи», з інтер'єром, у якому працюють ці люди; розвивати творчу уяву, фантазію, спостережливість; виховувати охайність, любов до прекрасного.