|
Заняття15 Тема: Аналіз контрольної роботиМета: проаналізувати допущені у контрольній роботі помилки; повторити вивчений протягом теми матеріал. Хід Заняття I. Організація учнів до Заняття II. загальна характеристика результатів виконання контрольної роботи III. Аналіз помилок та виконання відповідних завдань Варіант 1 1. «Маленький чайник» — предмет посуду для заварювання чаю. Мама мені заварює чай у такому чайнику. 2. Ровесники — це люди, однакові за віком. Однолітки Андрій та Сашко. 3. О п’ятій годині. Варіант 2 1. Ґудзики відрізняються кольором та розміром. 2. До лікаря першим потрапив борсук, другим — лев, третьою була лисиця, четвертим — ведмідь, п’ятим — вовк. 3. Півня. Варіант 3 1. Щітка, бо це не швацька річ. 2. Перший — Клим, другий — Трохим, третій — Гнат. 3. 12 очей дивилось на ріпку. IV. завдання для учнів, які успішно впорались із контрольною роботою 1.Знайди закономірність у послідовності й заповни порожні місця на останньому малюнку. 2. ЧИ ВСІ ЧИСЛА? Задали коту Муркові Скласти числа трицифрові З цифр 4, 2 і 7. Перевір, чи склав він всі? 427247742 3. ДІТИ НА ЛАВЦІ Дітлахи посіли в ряд. Боря — зліва від хлоп’ят. Між Юрком і Стасом — Віра, Коло Стаса сіла Іра. Петрик сів коло Юрка. Ось компанія яка! У якій послідовності сидять діти? V. Підсумок Заняття — Які завдання контрольної роботи для вас були найскладнішими? | |
|
| |
| Переглядів: 1482 | |
| Число і цифра 3. Порівняння чисел у межах 3. Написання цифри 3. Порівняння до... |
| «Мій рідний край, моя земля велика-превелика...». Встановлення меж речень. Ро... |
| Віднімання двоцифрових чисел без переходу через десяток (закріплення). Задачі... |
| МУЗИЧНИЙ МУЛЬТФІЛЬМ |
| Звук [а]. Позначення його буквами А, а |
| Всього коментарів: 0 | |