Тема: Заперечення висловлень. Мета уроку: – закріпити поняття про хибні та icтиннi висловлювання; – ознайомити учнів з поняттям "заперечення"; – закріпити уміння використовувати цикли в програмах для виконавця Кенгуру; – розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять. Обладнання: програма "Кенгуру". Хід уроку
III. Актуалізація опорних знань. – Що таке висловлювання? – Яке значення може мати висловлювання? – Чи будь-яке речення є висловлюванням? IV. Вивчення нового матеріалу. 1. Робота з подручником. - Відкрийте підручник на сторінці 32 . 2. Фізкультхвилинка. Буратіно потягнувся, Раз нагнувся, два нагнувся, Руки в сторони розвів. Мабуть, ключик загубив, А щоб ключик той дістати, Треба нам навшпиньки встати.
Спочатку вирахуємо на дошці довжину поперечної дощечки: 2 х 5 + 1х 4=14 (см). Відстань між горизонтальними дощечками: від верху або низу вертикальної дощечки - 1 см, тоді відстань між двома горизонтальними дощечками - (9 - 1 х 2 — 1 х 3):2 =2 см. Далі вчитель звертає увагу дітей, що вci вертикальні дощечки однакові, тому нам потрібно 5 разів намалювати одну i ту ж дощечку. Те ж саме, коли мова йде про горизонтальні дощечки. Тому ми можемо використати 2 цикла повтори. Кожна дощечка - це прямокутник, для малювання якого теж використовується команди повтори.
Релаксація. Вправи для очей. Міцно заплющити очi на 5 секунд, потім відкрити на 5 секунд. Повторити 6 paзiв. Швидко моргати протягом 30 секунд. Вправи для рук. Розслабити руки, опустити вниз, потрясти злегка кистями. VI. Закріплення знань учнів. Підсумок уроку. – Ви сьогодні пізнали, що таке заперечення; удосконалились в складанні програм для виконавця Кенгуру з використанням циклу. VII. Домашнє завдання. – Виконайте завдання "Для розумників i розумниць" (iз підручника на сторінці 33). | |
| |
Переглядів: 859 | |
ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ ДО УРОКІВ № 25 |
Об’ємні вироби із природних матеріалів. Виготовлення виробів із каштанів та ж... |
Цінність життя і здоров'я людини. Повага до себе та інших людей. Особливо... |
«Приховала». О. Орач «Вчуся у мами». П. Осадчук «Я навчаюся у тата». «Наш Анд... |
Формування у дітей початкових навичок звукового аналізу. Моделювання односкла... |
Всього коментарів: 0 | |