💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

Макетування будівельних споруд на основі розгортки за аналогом, макетом-зразком

УРОК 24

Тема. Макетування будівельних споруд на основі розгортки за аналогом, макетом-зразком

Мета: виготовити за аналогом макет будинку, розвивати графічні навички учнів, виховувати любов до рідної оселі, краю, Батьківщини.

Обладнання: пам’ятка, розгортка будинку, готовий будинок.

ХІД УРОКУ

I. Організація учнів класу

II. Актуалізація опорних знань

1. Бесіда з учнями.

Білява хата. Рідна моя домівка.

Рідна моя сторона.

Куди б не поїхав,

Тебе ніхто не забува.

— Так, сьогодні на уроці мова піде про українську оселю, про рідний дім, у якому ви народилися і живете. Житло дуже давнє, як і сама людина. Але чи замислювались ви, яку будову має кожна будівля? (Будівля має дах, середню частину з вікнами, дверима та нижню.)

— Як називається нижня частина? (Фундамент)

 2. Повідомлення теми і мети уроку.

— Сьогодні кожен за допомогою розгортки виготовить макет будинку, але оздобить його так, як схоче сам.

 3. Демонстрація готового виробу.

— Розгляньте, з яких елементів складається будівля. У такій послідовності і будемо сьогодні працювати.

 4. Фізкультхвилинка.

— Приготуйте необхідні для уроку інструменти: ножиці, олівець, лінійку, клей.

— Пригадайте правила безпечної роботи з ножицями (див. урок 1).

 5. Послідовність виконання роботи.

 а) За кресленням виконай розмітку розгортки стін на аркуші в клітинку.

Виріж її.

 б) Обведи, як шаблон, на кольоровому папері. Розміть лінії згину.

 в) Домалюй припуски для оклеювання.

г) Розміть дах і підставку за кресленням.

д) Виріж, зігни і склей розгортку.

6. Індивідуальна робота учнів.

— Виріжте двері та вікна за власним задумом та наклейте їх на макет.

7. Оцінювання дитячих робіт.

Оцінювання дитячих робіт за допомогою «шкали оцінювання».

III. Підсумок уроку

— Що вдалося вам сьогодні на уроці?

— Що нового дізнались?

— Молодці, ви впоралися із завданням уроку! Народне прислів’я каже: «Зробив діло — гуляй сміло».

На наступний урок принесіть ножиці, клей, лінійку, олівець, кольоровий папір, картон.



Джерело: noindex
Категорія: Трудове навчання: технічна і художня праця | Додав: SYLER (09.12.2014)
Переглядів: 2053 | Рейтинг: 0.0/0
Г. Чубач «Я беру своє відерце». М. Стельмах «Сонце стукає в віконце». Прислів...
Незабаром літо. Спостереження за природою влітку
Інформаційні процеси. Робота в графічному редакторі Paint
Обов'язки дітей і батьків
Комахи
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]