Тема: Правило обчислення площі прямокутника Мета: на конкретному прикладі довести правило знаходження площі прямокутника; вправляти учнів в обчисленні виразів та розв’язанні задач на спільну роботу. Обладнання: таблиці для усної лічби, геометричні фігури для обчислення площі. ХІД УРОКУ I. Контроль і закріплення знань учнів 1. Усні обчислення • Робота за таблицею. Щоб піднятись по сходинках цієї драбини, треба додати 242, а щоб спуститись — відняти 131. Пройдіть всю сходинку. + 242 4 - 131 І • Завдання для опитування. — Різницю чисел 54 і 43 збільшити у 6 разів. — Від 200 відняти частку чисел 92 і 23. — До добутка чисел 15 і 4 додати добуток чисел 12 і 6. — Від частки чисел 100 і 20 відняти частку чисел 100 і 25. • Два пішоходи до зустрічі пройшли однакову відстань. Обвести того пішохода, якій пройшов більше прапорців. Обчислити площі даних фігур і порівняти їх. 1 см2 II. Вивчення нового матеріалу 1. Пояснення вчителя за вправою № 473 Читання правила про обчислення площі прямокутника. 2. Закріплення вивченого. Вправа № 474 III. Розвиток математичних умінь учнів 1. Фронтальне розв’язання задачі № 477 2. Коментоване розв’язання прикладів № 475 3. Самостійне розв’язання прикладів № 476 4. Фізкультхвилинка 5. Колективна робота над нерівностями за вправою № 472 6. Задача № 477 (самостійно) IV. Підсумки уроку V. Домашнє завдання № 480, 481. Джерело: noindex | |
|
| |
| Переглядів: 1922 | |
| Сонце — джерело світла і тепла |
| МУЗИКА РОЗПОВІДАЄ ПРО ПРИРОДУ |
| Вимірювання довжини відрізків у сантиметрах та дециметрах і сантиметрах. Побу... |
| Віднімання виду 53 – 8. Творча робота над задачею |
| «Бременські музиканти» (німецька народна казка) |
| Всього коментарів: 0 | |