Тема: Множення у випадку кількох нулів у множнику Мета: вправляти в обчисленні виразів на множення; опрацювати задачу з двома буквеними даними; вдосконалювати обчислювальні навички. Обладнання: картки для індивідуальної роботи, креслення до задачі. ХІД УРОКУ I. Контроль і закріплення знань учнів 1. Перевірка домашнього завдання • Записати розв’язання задачі № 437. • Прочитати результати обчислень у порядку зростання (№ 438). 2. Завдання для опитування • Розв’язати приклади: 2 086 • 2, 11 345 • 3, 25 411 • 4. • Розв’язати задачу. За течією катер пройшов 150 км зі швидкістю 50 км/год, а проти течії — цю саму відстань зі швидкістю 40 км/год. Скільки всього часу йшов катер? Робота біля дошки Картка 1 1)Обчислити. 12 045 • 5, 5 113 • 4. км 2)Задача. Човен проплив 210 км зі швидкістю 42 км/год. Скільки годин був у польоті літак? Картка 2 1) Обчислити. 18 304 6, 4 056 7. 2) Задача. Літак пролетів 1200 км зі швидкістю 300 км/год. За який час він подолав цю відстань? II. Вивчення нового матеріалу 1. Підготовча вправа № 439 2. Пояснення матеріалу за вправою № 440 3. Коментоване розв’язання прикладів № 441 4. Самостійне розв’язання прикладів № 442 5. Фізкультхвилинка III. Розвиток математичних умінь учнів 1. Розв’язання задач • Задача № 443. Складання виразу для розв’язання задачі. • Розв’язання задачі № 444 за кресленням (фронтальний аналіз та самостійний запис розв’язання). 18 км/год3 год ^ ----V ? км 27 км/год IV. Підсумки уроку V. Домашнє завдання № 445, 446. Джерело: noindex | |
| |
Переглядів: 1378 | |
Аплікація з відрізків вовняних ниток. Вітальна листівка до Дня Перемоги |
Збирання квітів різних видів місцевих рослин. Виготовлення квіткової абетки |
Письмове приладдя. Правила сидіння за партою. Ознайомлення із зошитом для пис... |
У переддень літніх канікул. Правила поведінки влітку. Чи бувають канікули для... |
Звук [і]. Позначення його буквами І, і |
Всього коментарів: 0 | |