Тема: Підготовка до підсумкової роботи за рік Мета: актуалізувати знання і вміння, набуті за рік; розвивати мовні вміння; виховувати вміння працювати самостійно й співпрацювати у парі і групі. ХІД УРОКУ I. Перевірка домашнього завдання (вправа 235) Перший учень з місця читає виписані словосполучення, пояснює дописані закінчення. Другий учень на дошці записує розбір за будовою виділених слів. II. Актуалізація опорних знань та мотивація навчання З дошки Сім, веселий, сумно, гратися, дерево, вона, щоранку, червоні, десятий, виспівало, радість. — На які групи можна розділити ці слова? Поясніть. — Як назвати ці групи одним словом? III. Оголошення теми і мети уроку — Сьогодні згадаємо все, що ми знаємо з вами про різні частини мови, а також написання вивчених нами словникових слів. IV. Закріплення та систематизація знань 1. Робота в парах (за вправою 237) — Як змінюються іменники (прикметники, дієслова, числівники, займенники)? — А що ви можете розповісти про прислівник? 2. Вибіркове списування Із словникових слів, надрукованих на форзаці підручника, виписати групу числівників і групу прислівників. — Поясніть правопис цих слів. — До якої групи належать слова, які ви не виписали? Доведіть. — Виберіть іменники з ненаголошеним голосним у корені. — Розберіть за будовою ззаду, океан. 3. Робота у парах за варіантами (вправа 238) І варіант — опрацьовує перше речення; ІІ варіант — друге речення; ІІІ варіант — третє речення. Перевірка — індивідуальне опитування. 4. Розвиток зв’язного мовлення. Колективне усне опрацювання вправи 236 V. Підсумок уроку. Інструктаж щодо виконання домашнього завдання VI. Домашнє завдання Підготуватися до контрольної роботи. Джерело: noindex | |
|
| |
| Переглядів: 1113 | |
| Щоденне піклування про своє здоров’я |
| У школі детективів |
| Т. Коломієць «На роботу». О. Буцень «Помічниці». Б. Вовк «З кого песик прикла... |
| Безпека на відпочинку. Практична робота: моделювання правильних і неправильни... |
| Роль харчування для здоров'я. Адекватне якісне харчування |
| Всього коментарів: 0 | |