Тема: Тематичне оцінювання» Мета: перевірити й оцінити рівень знань дітей з теми «Як не любить той край... ХІД УРОКУ Тестування I рівень 1)К. Перелісна «Заворожений сад». — Хто заворожив сад? а) Осінь; б) фея; в) зима. 2. М. Рильський «Зимовий ранок». — Хто не спав у лісі? а) Вовки; б) зайчики; в) лисиці. 3. О. Олесь «Степ». — Хто оберігає сон баби-зими? а) Вітер; б) Баба Яга; в) мороз. 4. В. Сухомлинський «Камінь». — Де розташовувалася криниця, про яку йдеться в оповіданні? а) Біля хати; б) у лузі; в) у лісі. 5. І. Франко «Дрімають села». — Що роблять садки, про які йдеться у творі? а) Гріються; б) гнуться; в) дрімають. II рівень 1. Дати відповіді на запитання. 1) Як називається розділ, який ми вивчали? 2) В яких творах цього розділу йдеться про ліс? 3) Кому адресоване це звернення? Ти рости на втіху людям, бережи нам світлі ріки, що полям несуть вологу... 2. Хто автор даних творів? З’єднайте стрілками прізвища авторів з назвами їхніх творів. «Дрімають села» «Як не любить той край...» «Яблука» «Степ» «Лист до птахів» 3.З яких творів ці рядки? 1) Добрий вечір, Матусю! 2) Де ж воно все поділося? Анатолій Костецький Максим Рильський Іван Франко Володимир Сосюра Олександр Олесь 3) Сестра нарвала ягід шипшини та горобини, сіла на пеньочку й давай собі намисто низати. 4) І сиві хмароньки у небесах дивують... 5) А тим часом спритний Гриць годував з руки синиць. III рівень Скласти текст-міркування за поданим початком. Мені найбільше сподобався твір... Джерело: noindex | |
|
| |
| Переглядів: 1298 | |
| Екскурсія у сад (парк, сквер, ліс). Правила поведінки у природі |
| Вправи і задачі на засвоєння таблиць додавання і віднімання числа 3 |
| Вступне заняття. Значення праці в житті людини. Організація робочого місця |
| Кімнатні рослини. Практична робота. Догляд за кімнатними рослинами |
| Вправи та задачі на засвоєння таблиці множення числа 5. Задачі на збільшення ... |
| Всього коментарів: 0 | |