Урок №24 Тема: Ознайомлення з інтерфейсом графічного редактора «Paint». Огляд можливостей програми. Ознайомлення з інструментами «Олівець», «Пензель». Практична робота № 23. «Чарівний олівець». Відпрацьовування навичок роботи з інструментами «Олівець» і «Пензель». Мета:
Обладнання програмне забезпечення: програма «Paint» Вимоги до учнів: знати команди завантаження графічного редактора «Paint», призначення інструментів графічного редактора «Paint», команди «очистити», «новий»; призначення графічного редактора. Хід уроку
1) Розминка Дайте відповіді на запитання: - Не мотор, а гуде; не пілот, а летить; не гадюка, а жалить. Що це? (бджола) - Я веселе звірятко, плиг з ялинки на дубок. Хто я? (білка) - Влітку наїдається, узимку висипається. Хто це? (ведмідь) - Увесь вік ходить із клунками, та ще сідають на нього з мішками (верблюд) - По полю бігає, овечок хапає та всіх лякає (вовк) - Маленький, сіренький на соняшник сів, надзьбався добре й далі полетів (горобець) 2) Повторення правил техніки безпеки
Розповідь вчителя про можливості й сфери використання комп’ютерної графіки. Ознайомлення із графічним редактором «Paint», з інструментами «Олівець», «Пензлик», «Заливка» та їх властивостями, з командами очищення аркуша, створення нового аркуша.
Ми писали і читали, Малювали, рахували. От втомились, так втомились, Аж голівки похилились. Ми свої втомили ніжки, Адже не лежали в ліжку. Наші ручки зажурились – Це від того, що втомились. Треба трошки відпочити, Щоби знов науки вчити.
1) Робота із зошитом Завдання 1. Відповідь:
2) Робота із комп’ютером Учні виконують завдання 2 із зошита. 3) Релаксація
Джерело: noindex | |
|
| |
| Переглядів: 1844 | |
| Закріплення знань про звукові значення букви л ("ел") |
| Повторення додавання й віднімання двоцифрових чисел. Задачі на дві дії |
| Лічба в межах 20. Розв'язування прикладів і задач на віднімання. Розпізна... |
| Вправи та задачі на засвоєння таблиці ділення на 3. Обчислення довжини сторон... |
| Моя сім’я — моя колиска. Я і моя сім’я. Склад сім’ї. Значення сім’ї для людин... |
| Всього коментарів: 0 | |