Урок №14 Тема: Основні прийоми роботи з текстом: розрізання та склеювання рядка. Практична робота № 14. «Редагування тексту». Відпрацьовування навичок редагування тексту. Мета:
Обладнання програмне забезпечення: програма «Блокнот» Вимоги до учнів: знати назви і призначення основних клавіш на клавіатурі, основні прийоми введення і редагування тексту. Хід уроку
1) Розминка Дайте відповіді на запитання: - Чи гріє взимку шуба? (ні, вона тільки зберігає тепло) - Як називають жінку, в якої є онуки? (бабусею) - Мишко витрачає на дорогу до школи 5 хвилин. Скільки хвилин витратить Мишко на дорогу до школи разом із мамою? (5 хвилин) - Що росте верхівкою донизу? (бурулька) 2) Перевірка домашнього завдання Варіанти відповідей: рядок, ряд, коло, арт, логіка, Ікар, картина, тин, карти, ар, око, док 3) Повторення правил техніки безпеки
Учитель ознайомлює учнів з можливими варіантами склеювання рядка
Вітер віє-повіває, Підняти руки вгору, нахиляти тулуб в різні боки. Орач сіє-посіває. Ліву руку поставити на пояс, праву відвести в сторону, розвернути корпус вправо, поміняти положення рук і розвернути корпус вліво. Рости, рости, жито, Присісти і піднятися на весь зріст, піднявши руки. Силою налите. Зігнути в ліктях руки й розігнути.
1) Робота із зошитом Завдання 1. Відповіді: капуста, двері 2) Робота із комп’ютером Учні виконують Завдання 2 із зошита. 3) Релаксація
Джерело: noindex | |
|
| |
| Переглядів: 1285 | |
| Композиції за мотивами казок. Правила безпечного користування інструментами т... |
| Ознайомлення з дією додавання. Знак «плюс». Складання прикладів на додавання ... |
| Цирк! Цирк! Цирк! Складання розповіді за серією малюнків |
| Ґрунт. Значення ґрунту для живої природи і господарської діяльності людини |
| Хто ти. Які вони, який ти. твій зовнішній вигляд |
| Всього коментарів: 0 | |