Застосування таблиці множення і ділення. Складання задач за поданим виразом. Елементи куба
Тема: Застосування таблиці множення і ділення. Складання задач за поданим
виразом. Елементи куба
Мета: Закріпити вміння усного розв'язання задач за поданими числовими величинами, формувати уявлення про елементи куба, вдосконалювати обчис- лювальні навички; розвивати мову, уяву, увагу, логічне мислення, уміння розвязувати задачі; виховувати дисциплінованість, товариськість.
Хід уроку
І. Організаційна частина
1. Привітання
2. Перевірка готовності до уроку
ІІ. Актуалізація опорних знань
1. Перевірка домашнього завдання
а) Перевірка прикаладів
Назвати ті відповіді, які були отримані у домашніх прикладах № 415.
23, 51, 50, 56, 65, 24, 23, 21, 8, 38, 40.
б) Перевірка задачі
Записати на дошці вираз - розв'язання задачі № 414.
2. Усний рахунок
Запиши результати множення на 9. Не забувайте, що ми пишемо красиво. Підкресліть число, що написане найкраще.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
9*
3.Математичний диктант
- Знайдіть добуток чисел 8 та 6.
- Ділене 28 дільник 7. Знайдіть частку чисел.
- Знайдіть перший множник, якщо добуток 28, а другий множник 4.
- 36 поділити на 6 дорвнює..
- 2 помножити на 8.
- 5 помножити на 6.
42, 4, 7, 6, 16, 30.
ІІІ. Вивчення нового матеріалу
1.Оголошення теми та мети уроку
- Сьогодні ми будемо застосувати таблицю множення і ділення, для кращого знання та подальшого використання.
2. Розв’язування задач усно
№416
- Скільки днів в одному тижні?
- Скільки тижнів залишилося до Нового року?
- Яка кількість днів в 8 тижнях?
- Скільки ще днів залишилось крім 8 тижнів?
- Скільки всього днів залишилось до Нового року? (60)
№417
- Яка маса вівці і двох таких гусок?
- У скільки разів маса вівці більша від маси гуски й качки разом?
- На скільки кілограмів маса гуски й качки разом менша від маси вівці?
3. Складання задачі за виразом 418
Маса…36 кг, а маса … у 4 рази менша. Яка маса цих тварин разом,
4. Розв’язування задачі самостійно 419
В.-32 кг
І. - у 4 р.<
9 І. - ? кг
1) 32/4=8 (кг) – маса індички
2)8*9=72 (кг)
5. Робота з таблицею (Усно) № 421
- Доповніть таблицю
ІV. Систематизація та узагальнення матеріалу
1 Розв’язування задачі разом
І в. – 4 м
ІІ в. – на 3 м >, 56 м - ? год
1) 4+3 = 7 (м) – виготовлєє на ІІ верстаті за годину
2) 56/7 = 8 (год)
2. Ознайомлення з кубом
Грань
На яку фігуру схожа грань куба?
Вершина
Ребро
V. Підсумок уроку
1.Висновок
- Які завдання ми сьогодні виконували?
- З якою геометричною фігурою знайомились?
2. Домашнє завдання
Ст.63, № 423, 424, табл..
Додаткові завдання
1.Розвязання задачі з логічним навантаженням
1) 25 - 9 = 16 (г.)
2)16 : 2 = 8 (г.) - у брата
3)8 + 9 = 17 (г.) - стане у Тетянки.
Категорія: Математика | Додав: Iра (28.02.2016)
Переглядів: 1103 | Рейтинг: 0.0/0
Уявлення про симетричну форму. Практична робота «Світ комах»
Тема. Казки народів світу. Урок позакласного читання
Повітря. Рух повітря — вітер. Як дбати про чистоту повітря
Новорічні гірлянди. З’єднання елементів гірлянди. Виготовлення новорічної гір...
Як росте і розвивається людина. Практична робота «Визначення росту і маси тіл...
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]