УРОК 116 Тема. Ділення виду 360 : 3 Мета: пояснити прийом ділення вказаного виду; опрацювати розв'язання задачі, оберненої до задачі на знаходження суми двох добутків; удосконалювати вміння розв'язувати рівняння, що містять дії першого і другого ступенів; вдосконалювати навички усної лічби. Обладнання: картки для усної лічби, таблиця умови задачі. ХІД УРОКУ I. Контроль і закріплення знань учнів 1. Змагання «Кращий рахівник у класі» Один учень показує картку з прикладом (на зворотній стороні для швидкості обчислення написана відповідь). Встановлює, скільки розв'язано прикладів за 2 хвилини. Потім учні міняються місцями. Перемагає той, хто розв'язав за 2 хвилини більше прикладів. Йому присуджується звання «Кращий рахівник». Приклади карток: 3. Самостійна робота Розв'язання рівнянь (№ 960). Вивчення нового матеріалу Підготовчі вправи за № 955 Пояснення нового матеріалу за вправою № 956 Учитель пропонує учням розв'язати приклад 360 : 3. Потім вчитель пропонує порівняти розв'язання учнів з розв'язанням у підручнику, зробити висновки. Обчислити з поясненням: 960 : 3, 280 : 2, 840 : 2, 60 ■ 4 : 8. Фізкультхвилинка Закріплення вивченого. Розвиток математичних умінь 1. Робота над задачею № 958 2. Поєднати рівняння і відповідь. Учням з високим рівнем знань вчитель пропонує розв'язати задачу самостійно, інші розв'язують під керівництвом учителя. Обробили за Час роботи Усього обробили годину деталей Учень Майстер 8 д. ? д.5 год 2 год Однаково 3. Задача з логічним навантаженням № 961 IV. Підсумки уроку V. Домашнє завдання № 962, 963. | |
|
| |
| Переглядів: 1341 | |
| Ми вивчаємо клавіатуру |
| Передавання простих форм в об’ємі. Ліплення природної форми за зразком. Прави... |
| Вправи на додавання і віднімання в межах 20. Задачі на знаходження невідомого... |
| Ознайомлення з групами «теплих» та «холодних» кольорів. «Чарівна веселка» |
| Розв’язання складеної задачі двома способами (ознайомлення). Периметр трикутн... |
| Всього коментарів: 0 | |