УРОК 106 Тема. Випадки множення й ділення в межах 1000, які зводяться до табличних Мета: пояснити способи обчислення вказаних випадків множення і ділення; опрацювати задачу, яка містить збільшення й зменшення числа в кілька разів; розглянути розв'язання нерівності. ХІД УРОКУ I. Контроль і закріплення знань учнів Перевірка домашнього завдання Прочитати відповіді прикладів, у яких друга дія є ділення (завдання № 872). Записати розв'язання задачі № 873 виразом. Усні обчислення 65 + 30 = 68 30 + 7 = 100 37 + 3 = 40 24 6 = 20 1) Гра «Знайди помилки». 67 20 = 65804= 86 60 5 = 55 707= 63 49 7 = 42 86+ 3= 83 67 40 = 27887= 81 2) Гра «Лижна естафета» 3)Заповнити таблицю (завдання № 874). Вивчення нового матеріалу Пояснення матеріалу за вправою № 875 Робота з вправою № 866 (1) Коментоване розв'язання прикладів № 866 (2) Первинне закріплення (№ 867) Фізкультхвилинка Закріплення вивченого. Розвиток математичних умінь Задача № 877 За питаннями вчителя повторити зміст задачі й коротко записати її на дошці. Колективно скласти план розв'язання задачі. Самостійно записати розв'язання задачі. Спочатку з'ясувати, якого найменшого значення може набувати буква х. Далі учні самостійно записують у зошитах усі правильні нерівності, починаючи з нерівності 20 20 < 7. Вправа № 879 (самостійно) Підсумки уроку Домашнє завдання № 881,882. Джерело: noindex | |
|
| |
| Переглядів: 1643 | |
| С. Жупанин «Грайте, грайте голосніше...». В. Гринько, А. Камінчук, Д. Чередни... |
| Ю. Ярмиш «Зайчаткова казочка» |
| Мікрорайон школи. Практична робота: «Безпечні та небезпечні місця на шкільно... |
| «Бременські музиканти» (німецька народна казка) |
| Віднімання виду 53 – 8. Творча робота над задачею |
| Всього коментарів: 0 | |