УРОК 98 Тема. Ділення числа на добуток Мета: пояснити правило ділення числа на добуток; опрацювати розв'язання задачі на дві дії, пов'язаної з одиничною нормою. Обладнання: картки для індивідуальної роботи. ХІД УРОКУ I. Контроль і закріплення знань учнів Перевірка наявності домашнього завдання Усні обчислення Розв'язати з поясненням: 900 : 3 + 600 : 3, 82 ■ 10 10. Сума трьох чисел дорівнює 300. Перший доданок — найбільше двоцифрове число, другий доданок — найменше трицифрове число. Знайти третій доданок. Індивідуальна робота за картками. Картка 1 а) У дитячий садок привезли яблука. Після того, як протягом 6 днів витрачали 7 кг щоденно, їх залишилось 28 кг. Скільки кілограмів яблук витрачали за день? б)60 : 3 + 100, 600 : 2 100 ■ 0 Картка 2 а)Артем мав 8 монет по 5 к., а Олег — 5 монет по 10 к. У кого грошей більше і на скільки? б)600 : 2, 80 : 10, 80 : 4, 800 + 155 4) Кругові приклади. 4 ■ 100 100 ■ 0 80 : 8 0 + 200 20 ■ 5200 120 30 : 10 40 : 10 10 ■ 3 24 + 16 400 380 3 ■ 8 Вивчення нового матеріалу Бесіда за вправами № 812 і 813 Первинне закріплення знань Коментоване виконання завдань № 814, 815, 816 (завдання 816 — самостійно). Фізкультхвилинка Закріплення вивченого. Розвиток математичних умінь Розв'язання задачі № 817 Слід пояснити, що в житті ми теж стикаємось з поняттями одинична норма (витрата палива, годівля тварин, норма навантаження тощо). Самостійне виконання завдання № 818 Підсумки уроку Домашнє завдання № 819, 820. | |
| |
Переглядів: 1678 | |
Периметр трикутника. Розв'язування задач двома способами (ознайомлення) |
Декларація прав дитини. Основний Закон держави. Обов'язки батьків та діте... |
Звуки [с], [с']. Позначення їх буквами С, с ("ео) |
П. Тичина «Де не глянь — колоски». Т. Коломієць «Хліб» |
Л. Забашта «Берізонька», Л. Костенко «Перекинута шпаківня». І. Сенченко «Жаль... |
Всього коментарів: 0 | |