УРОК 41 Тема. Засвоєння таблиці множення числа 8. Задачі на зведення до одиниці Мета: порівняти задачі першого і другого виду на зведення до одиниці; опрацювати розв'язання рівнянь на знаходження множника й доданка; розвивати логічне мислення, увагу, вдосконалювати навички усної лічби. Обладнання: предметні малюнки, картки для усної лічби. ХІД УРОКУ I. Актуалізація знань учнів Перевірка домашнього завдання Задача № 338. Учень записує на дошці розв'язання задачі виразом. Вибіркова перевірка прикладів № 339. Усні обчислення 1) Гра «Гонки за лідером». На дошці — силуети двох машин. На них — номери. Навколо машини — картки з прикладами. Учні поділяються на дві групи. Кожен учень бере картку з прикладом, розв'язує приклад і ставить картку до машини з відповідним номером-відповіддю. Виграє та група дітей, чиї відповіді були правильними і хто найшвидче розв'язав приклади. Усна лічба «ланцюжком» (завдання № 340). Знайти сховане число. іоі : 3 = 6 іоі ■ 5 = 30 :5 = 4 М 2ог ■ 7 = 42 :7 = 2 М ло! ■ 6 = 48 Самостійна робота Розв'язання кругових прикладів (№ 345). Робота з геометричним матеріалом Вказати на малюнку многокутники. Назвати кожну фігуру, що не є многокутником. II. Закріплення вивченого матеріалу 7 ящиків — 42 кг слив 3 ящики — ? кг слив 42 : 7 ■ 3 = 18 (кг) 1. Розв'язання задач № 343 і 344. Порівняння умов і розв'язань цих задач 7 ящиків — 42 кг слив ? ящиків — 18 кг слив 18 : (42 : 7) = 3 (ящ.) Під час розв'язання задач учні роблять висновок, що ці задачі взає-мообернені. Фізкультхвилинка Самостійне розв'язання рівнянь (№ 346) Повторення з учнями правил знаходження невідомого множника і доданка. Робота над задачею № 342 Підсумки уроку Домашнє завдання № 348, 349. Джерело: noindex | |
|
| |
| Переглядів: 967 | |
| Мікрорайон школи. Практична робота: «Безпечні та небезпечні місця на шкільном... |
| Звук [и]. Позначення його буквою и |
| Російська народна казка «Лисичка» |
| ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ ДО УРОКІВ № 24 |
| Утворення і назва чисел від 21 до 39. Лічба в межах 39. Вправи на збільшення ... |
| Всього коментарів: 0 | |