УРОК36 Тема. Складання й розв'язання рівнянь. Задачі на застосування таблиць множення й ділення. Прямокутні, гострокутні, тупокутні трикутники Мета: формувати вміння порівнювати споріднені задачі на дві дії; формувати уявлення про різноманітні трикутники; розвивати логічне мислення. Обладнання: предметні малюнки, картки для усної лічби, геометричні фігури. ХІД УРОКУ I. Контроль і закріплення знань учнів Перевірка домашнього завдання Прочитати приклади, в яких перша дія — ділення, назвати їх результат. Скільки всього квартир збудували в селищі за рік? Записати вираз до задачі № 300. Усна лічба Гра «Мовчанка» 4. Робота за картками Картка 1 ♦ Скласти вирази за таблицею і знайти їх значення. Зменшуване Від'ємник Різниця 45 + 16 73 28 7 ■ 6 7 ■ X = 35 X ■ 7 = 42 Картка 2 Скласти вирази за таблицею і знайти їх значення. Ділене Дільник Частка 56 28 29 + 19 • 35 : x = 7 42 : x = 7 II. Повторення й закріплення вивченого матеріалу Усна фронтальна робота за № 303 Повторити, як знайти невідомі компоненти дій додавання, віднімання, множення, й перевірити, чи правильно знайдено невідоме число. Самостійна робота (розв'язання рівнянь № 304 з подальшою перевіркою) Фізкультхвилинка Робота над задачею № 305 Фламінго — 24 пт. Л „ . ) у ? разів більше Пеліканів — ?, на 12 менше ж Колективна робота над складанням і розв'язанням виразів за таблицею № 307 Робота з геометричними фігурами Серед фігур віднайти трикутники. Довести, що дані фігури — трикутники. Ознайомлення з прямокутними, гострокутними, тупокутними трикутниками (за наочністю), характеристика цих трикутників. III. Підсумки уроку Джерело: noindex | |
| |
Переглядів: 1024 | |
Декоративна форма й колір. Практична робота «Диво-птах» |
ЗУСТРІЧ ЗІ ШКОЛОЮ ТА МУЗИКОЮ. МУЗИКА НАВКОЛО НАС |
Складання й розв'язування задачі за малюнком. Підсумок за розділом |
Що можна навчитись самому |
Тарас Шевченко. Урок позакласного читання |
Всього коментарів: 0 | |