💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

Задачі на повторення

Заняття 22

 Тема: Задачі на повторення

 Мета: вдосконалювати в учнів вміння складати судження, переробляти правильні судження на хибні та навпаки; розв’язувати задачі на припущення.

 Обладнання: файли, маркери, картки з завданнями, олівці, аркуші паперу в клітинку.

Хід Заняття

I. Організація учнів до Заняття

II. розумова розминка

 1. Обчислити вирази

Кожен учень отримує картку із завданнями. На картці записані вирази римськими числами.

 2. «Чарівні квадрати»

Можна числа додавати У рядках, стовпцях, навскіс —

Будуть суми рівні скрізь!

Утвори такі квадрати.

 З чисел: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 (сума 15).

6

5

4

III. закріплення вмінь розв’язувати задачі на припущення

 Метод «Перехресні групи»

Етапи роботи

 1. Повідомлення теми й завдань уроку.

 2. Учні класу діляться на три групи і займають місця для зручної роботи.

 3. Розподіл завдань: 1 група — завдання 1 (С. 66), 2 група — завдання 2, 3 група — завдання 3.

 4. Кожна група виконує своє завдання і результати записує в таблицю на файлах.

 5. З кожної групи по два учні переходять у наступну групу і пояснюють хід розв’язання своєї задачі.

 6. Підбиття підсумків самостійної роботи.

Результати розв’язання мають такий вигляд:

Завдання 1

 Розбив Не розбивав

Микола -

Петро-

Олег +

Завдання 2

 Пілот Штурман Бортінженер

Дубов+

Гришко+

Солдатенко+

Завдання 3

 Загубив Не загубив

Володя

Микита+

Слава

IV. Самостійна робота

Завдання 4, 5, 6 (С. 67) пропонуємо дітям виконати письмово самостійно. Перевіряємо знання про правильні та хибні судження.

V. Розвиток уваги учнів

Завдання виконують на аркушах в клітинку.

Завдання 7(С. 68).

VI. Підсумок Заняття

 Гра «Поміркуй»

 ХТО РОЗБИВ ВАЗУ?

 Розбилась ваза. Каже Стас:

 «Не Віра винна, а Тарас!»

 Тарас ображено сказав:

 «Ні, вази я не розбивав!»

 А Вірочка несміло:

«Я вази теж не била...»

 Все бачив пес і мовив: «Гав!

 Один із малюків збрехав!»

Відповідь. Це Тарас.

Категорія: Логіка | Додав: SYLER (02.01.2014)
Переглядів: 1750 | Рейтинг: 0.0/0
Обговорення можливостей і демонстрація режимів роботи комп’ютера. Складові ча...
Свято, коли весело
Підсумковий урок за І семестр
Екскурсія «Безпечний маршрут "Дім — школа"»
Виготовлення ялинкових і різдвяних іграшок та прикрас
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]