|
Урок 114 Тема: Перевірна робота. Мовна тема «Звуки і букви. Приголосні звуки. Апостроф»Мета: перевірити мовні знання та мовленнєві вміння учнів з теми «Звуки і букви. Приголосні звуки. Апостроф»; розвивати самостійність; виховувати культуру оформ- лення письмових робіт. Хід Уроку I. Організаційний момент II. Контроль знань 1 варіант 1. У яких словах немає м’яких приголосних звуків? 1) Мелодія, зайчик; 2) метелик, дідусь; 3) мама, лисичка. 2. які слова не можна перенести? 1) Герой, іній; 2) читає, льон; 3) їдуть, джміль. 3. У яких словах треба поставити апостроф? 1) Бур □ як, бур □ ян; 2) подвірЗ я, р □ бко; 3) здоров □ я, солов □ ї. 4. Вставте пропущені букви. Дру □ , ніл ка, сал ки, швил ко, заги ка, голу ка. 2 варіант 1. У яких словах немає м’яких приголосних звуків? 1) Дощик, Ірина; 2) гайка, тепло; 3) честь, сім’я. 2. які слова не можна перенести? 1) Пальто, день; 2) спить, стою; 3) явір, зелень. 3. У яких словах треба поставити апостроф? 1)П □ ять, бЛ ють; 2) пір □ я, р □ яд; 3) р □ юкзак, мП ята. 4.Вставити пропущені букви. Ду □ , сте □ ка, бере ка, зуп ки, гарбу , дорі ка. За кожне правильно виконане завдання учень одержує три бали. III. Підсумок уроку. Рефлексія | |
|
| |
| Переглядів: 4239 | |
| Формування художньо-конструктивних навичок роботи в техніці паперопластики. П... |
| Об’ємні вироби з природного матеріалу. Виготовлення із природних форм фігурок... |
| Загальні уявлення про папір та його виробництво. Види паперу. Економне викори... |
| Чемним потрібно бути всюди. У музеї. Запрошуємо до театру |
| Догляд за кімнатними рослинами |
| Всього коментарів: 0 | |