|
УРОК 34 Тема: Перевірна робота № 1Мета: перевірити знання учнями чисел першого десятка, уміння порівнювати їх, знаходити попереднє й наступне число, «сусідів» числа; вдосконалювати обчислювальні навички, уміння складати приклади за малюнками, користуватися лінійкою для вимірювання довжини відрізків. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. Контроль знань 1 варіант 1. Вставити пропущені числа. 1169 2. Записати число, попереднє до числа 9. 3. Записати число, наступне за числом 8. 4. Записати сусідів числа 9. 5. Порівняти числа. 5 □ 86 □ 107 □ 4 0 □ 9 6. Записати числа, які доповнюють до 10 числа 6 і 8. Зразок: 9 [Г] 6 □8 □ 7.Записати число, більше від числа 9 на 1. 8.Записати приклад. Знайти суму. 1-й доданок:2. 2-й доданок:3. 9. Розв’язати приклади. 4 + 1 = □ 6- 1 = □7 - 7 = □ 8+ 0 = □ 10. За малюнком скласти приклад на віднімання. 11. Виміряти довжину відрізків. І-----------------------------------------1□см □ см 12. Зафарбувати всі трикутники зеленим олівцем, а всі чотирикутники — жовтим. Відгадати, що заховав художник. 2 варіант 1. Вставити пропущені числа. 10 □ □ 7 6 □ 4 □ □ 1 2. Записати число, попереднє до числа 10. □ 3. Записати число, наступне за числом 9. 4. Записати сусідів числа 8. □ 8 □ 5. Порівняти числа. 6 □ 9 7□3 0 □ 85 □9 6. Записати числа, які доповнюють до 10 числа 7 і 5. Зразок: 9 [1 7 □ 5□ 7. Записати число, більше від числа 8 на 1. □ 8. Записати приклад. Знайти суму. 1-й доданок: 6. 2-й доданок: 2. 9. Розв’язати приклади. 5 + 1 = □ 7- 1 = □6 - 6 = □ 10. За малюнком скласти приклад на віднімання. 9 + 0 = □ □ см 12. Зафарбувати всі трикутники зеленим олівцем, а всі чотирикутники — жовтим. Відгадати, що заховав художник. III. Підсумок уроку Додавання і віднімання в межах 10. складання таблиці додавання і віднімання. задачі Джерело: noindex | |
|
| |
| Переглядів: 2064 | |
| МУЗИКА ПРО ІГРАШКИ |
| МУЗИКА РОЗПОВІДАЄ (УРОК-УЗАГАЛЬНЕННЯ) |
| Ми вивчаємо клавіатуру |
| Текстильні матеріали. Загальні поняття про прядиво, нитки, тканини та ткацтво |
| Щоб бути здоровим і все встигати робити |
| Всього коментарів: 0 | |