💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

Проектування макетів споруд за власним задумом

УРОК 25

Тема. Проектування макетів споруд за власним задумом

Мета: закріпити набуті знання для проектування споруд; розвивати фантазію, просторову уяву, охайність; виховувати почуття відповідальності за доручену справу, доброту, чуйність.

Обладнання: картон, клей, ножиці, олівці, лінійки, кольоровий папір.

ХІД УРОКУ

I. Організація класу

II. Актуалізація опорних знань учнів

1. Відгадування загадки.

Взимку — біленький, влітку — сіренький,

Довгі вуха має, швидко в ліс стрибає. (Зайчик)

— Саме про нього сьогодні на уроці піде мова.

— Які ви знаєте українські казки, в яких зайчик є головним героєм?

— А з якої казки ось цей уривок?

Інсценізація уривка казки «Коза дереза», підготовленого кращими учнями.

— Ось яка сталася прикра пригода з зайчиком, коза вигнала його з власної домівки. Як ви думаєте, ми можемо йому допомогти?

— Як саме?

 2. Повідомлення теми і мети уроку

— Побудуємо для зайчика нову домівку.

— На минулому уроці ми вчилися будувати будиночки. Пригадаємо, з яких частин складається будівля? (З трьох: дах, середня частина, фундамент.)

 3. Послідовність виконання роботи.

— Пригадайте, в якій послідовності ми виконували роботу.

 1) Робили розмітку хати.

 2) Вирізали її.

 3) Креслили та вирізали дах.

 4) Креслили та вирізали фундамент.

 5) Оздоблювали і приклеювали вікна та двері.

— Які інструменти будемо використовувати? (Ножиці, лінійку, олівець, клей)

— Пригадайте правила роботи з ними (див. урок 1).

 4. Фізкультхвилинка.

 5. Індивідуальна самостійна робота.

— Діти, ви розумієте, що зайчик в нас один, і оселиться він у тій хатинці, яка буде найохайнішою і найкращою. Хатинка має бути не простою, а незвичайною і казковою, для цього використайте свою фантазію.

 6. Демонстрація готового виробу.

Визначення найкращої хатинки.

III. Підсумок уроку

— Чи сподобалось вам бути будівниками?

— Чому? (Тому, що праця приносить користь і радість іншим людям.)

IV. Домашнє завдання

На наступному уроці в нас буде узагальнююча практична робота. Принесіть такі інструменти: лінійку, кольоровий картон, ножиці, клей.



Джерело: noindex
Категорія: Трудове навчання: технічна і художня праця | Додав: SYLER (09.12.2014)
Переглядів: 1293 | Рейтинг: 0.0/0
Розкроювання тканини. Виготовлення серветки з бахромою
Дослідницький практикум. Чим славиться моє місто (село)
Незабаром літо. Спостереження за природою влітку
Г. Чубач «Я беру своє відерце». М. Стельмах «Сонце стукає в віконце». Прислів...
Т. Шевченко «Тече вода з-під явора...» І. Франко «Дрімають села...» П. Тичина...
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]