УРОК 22 Тема. Технічне моделювання з деталей конструктора «Школяр» та інших технічних конструкторів. Модель свердлильного верстата Мета: розказати, ознайомити з роботою та будовою свердлильного верстата; розвивати кмітливість, винахідливість, виховувати повагу до людей різних спеціальностей. Обладнання: технічний конструктор, інструменти технічного конструктора. ХІД УРОКУ I. Організація учнів класу II. Актуалізація опорних знань 1. Бесіда з учнями. — Пригадайте, що таке конструювання? (Конструювання — це створення, розробка будови виробу або окремих його частин.) — Люди, які займаються конструюванням нових автомобілів, космічних апаратів та багатьох інших виробів, називаються конструкторами. — Що вам відомо про людей цієї професії? 2. Повідомлення теми і мети уроку. — Сьогодні кожен з нас спробує бути конструктором. Мета уроку — виготовити свердлильний верстат. — Де його можна використовувати? — На всіх потужних заводах та навіть у кожному господарстві він не буде зайвим. Ним висвердлюють дірки різних розмірів та в різних матеріалах. 3. Робота над темою уроку. — Перед тим, як ви розпочнете роботу, пригадайте, які інструменти для цього потрібні? (Планка, кутник, гайка, гвинт, викрутка, гайковий ключ, шини, вісь, диск, шпилька) — Покажіть їх. 4. Фізкультхвилинка. 5. Послідовність виконання роботи. 1) Підбір потрібних матеріалів, запчастин. 2) Складання їх у даній послідовності. 6. Індивідуальна робота учнів. 7. Демонстрація готового виробу Оцінювання за «шкалою оцінювання». III. Підсумок уроку — Сподобалось вам бути конструктором? — Хто мріє оволодіти цією професією? — Чому? — На наступний урок вам потрібно підготувати конструктор. Джерело: noindex | |
|
| |
| Переглядів: 1602 | |
| Згинання і складання паперу. Виготовлення іграшок із паперу. Метелик |
| На уроці образотворчого мистецтва. Побудова і записування речень, що передают... |
| Продовження екскурсії |
| Задачі на знаходження невідомого зменшуваного. Вправи та задачі на засвоєння ... |
| Давайте дружити |
| Всього коментарів: 0 | |