Тема: Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа Мета: опрацювати розв’язання задач, які містять знаходження дробу від числа; вдосконалювати вміння й навички учнів у знаходженні значень виразів зі змінною, що двічі повторюється; вдосконалювати обчислювальні навички. Обладнання: картки для індивідуальної роботи. ХІД УРОКУ I. Контроль і закріплення знань учнів 1. Усні обчислення 1) Знайти -^, "3, "4, 1), "2, "4 від 1 год (30хв, 40хв, 45, 18хв, 24хв). 2) Вправа № 679. 3) Самостійна робота: № 681. 2. Робота за картками за рівнями Високий рівень знань Учням потрібно обкопати 240 дерев. Вони першого дня обкопали всіх дерев, другого дня —3 того, що залишилось, а третього дня — -5 тієї кількості дерев, що обкопали першого і другого дня разом. Скільки дерев обкопали учні третього дня? Для решти учнів Учні повинні були обкопати 120 дерев. Першого дня вони обкопали у всіх дерев, другого — "З всіх дерев. Скільки дерев учні обкопали за 2 дні? 3. Фізкультхвилинка II. Розвиток математичних умінь учнів 1. Робота над задачами 1) Задача № 677 (під час повторення змісту задачі вчитель виконує на дошці короткий запис). Учні з високим рівнем знань задачу розв’язують самостійно, з достатнім — самостійно після колективного складання плану, решта — за допомогою вчителя. 2) Задача № 678 (аналогічно). 3) Коментоване розв’язання прикладу: до числа 72 060 додати -3 його. 4) Обчислити: (Ь • 7 — Ь : 34) • 3, якщо Ь = 884 (самостійно). III. Підсумки уроку IV. Домашнє завдання № 681, 682. Джерело: noindex | |
|
| |
| Переглядів: 1925 | |
| Як людина пізнає світ |
| Продовжуємо вивчати клавіатуру |
| Поняття про основні (жовтий, червоний, синій) та похідні (жовтогарячий, зелен... |
| Закріплення випадків додавання й віднімання, пов’язаних з нумерацією чисел. П... |
| Види і типи ліній. Виражальні можливості лінії. Створення (на елементарному р... |
| Всього коментарів: 0 | |