Тема: Письмове множення багатоцифрових чисел на одноцифрове число Мета: опрацювати загальний алгоритм письмового множення на одноцифрове число; вправляти учнів у розв’язанні задач на рух; вдосконалювати навички усної лічби. Обладнання: таблиця для усної лічби, креслення для задачі. ХІД УРОКУ I. Контроль і закріплення знань учнів 1. Перевірка домашнього завдання Скласти вираз для розв’язання задачі № 429. 2. Усна лічба Гра «Забий гол» (600 4) [700 5] 3.Розв’язання простих задач • В одному ящику 15 кг моркви, а в другому — у 2 рази більше. Скільки кілограмів моркви у другому ящику? • Олень рухається зі швидкістю 15 км/год, а ластівка — у 6 разів швидше. З якою швидкістю рухається ластівка? • Заєць біг 2 години зі швидкістю 32 км/год. Яку відстань пробіг заєць? II. Вивчення нового матеріалу 1. Підготовча вправа за завданням № 430 2. Пояснення за вправою № 431 3. Первинне закріплення. Розв’язання прикладів № 432 — з коментуванням, прикладів № 433 — самостійно 4. Фізкультхвилинка III. Розвиток математичних умінь учнів Розв’язання задач. • № 435. Розв’язання задачі виразом. • № 436. Розв’язання задачі за кресленням. 5 год 65 км/годА75 км/год IV. Підсумки уроку V. Домашнє завдання № 437, 438. Джерело: noindex | |
|
| |
| Переглядів: 1837 | |
| Моя сім’я — моя колиска. Я і моя сім’я. Склад сім’ї. Значення сім’ї для людин... |
| Декоративна форма й колір. Практична робота «Диво-птах» |
| Ознайомлення зі словами, що називають ознаки предметів. Логічні вправи для вм... |
| Марійка Підгірянка «Розмова про сонце». Загадки. Т. Коломієць «Вітрисько» |
| У переддень літніх канікул. Правила поведінки влітку. Чи бувають канікули для... |
| Всього коментарів: 0 | |