Тема: Дія множення. Закони множення Мета: систематизувати знання учнів про переставний, сполучний та розподільний закони множення; вправляти у розв’язанні задач на рух; вдосконалювати навички усної лічби. Обладнання: картки для усної лічби, таблиця для розв’язання задач. ХІД УРОКУ I. Актуалізація знань учнів 1. Усна лічба за таблицею 2. За даними таблиці знайти невідомі величини. Рухомий об’єкт Швидкість Час Відстань ? см/год2 год140 см 18 км/год ? год54 км %ї60 км/год 4 год? км II. Вивчення нового матеріалу 1. Бесіда На дошці — малюнки 5 вантажних машин, по 8 блоків на кожній. Учитель пропонує різними діями дізнатись про кількість усіх блоків. 8 + 8 + 8 + 8 + 8 = 40; 8 5 = 40. — Як називаються числа при множенні? — Дія множення має переставний та сполучний закони. 2. Читання тексту в завданні № 419, 421 3. Бесіда за прочитаним 4. Первинне закріплення матеріалу. Вправи № 420, 422, 423 5. Самостійна робота: № 424 6. Фізкультхвилинка III. Розвиток математичних умінь учнів 1. Коментоване розв’язання задач за таблицею вправи № 425 2. Самостійне розв’язання задачі № 426 3. Задача з логічним навантаженням № 427 550 — 300 = 250 (г) — це половина цукерок. 300 — 250 = 50 (г) — маса порожньої коробки. IV. Підсумки уроку V. Домашнє завдання № 428, 429. Джерело: noindex | |
|
| |
| Переглядів: 1566 | |
| Ми вивчаємо клавіатуру |
| Робочий рядок, його складові частини. Письмо коротких та довгих похилих ліній... |
| Урок узагальнення. Співвідношення силуетної форми та декору. Графічний малюно... |
| «Зима-білосніжка». Урок позакласного читання |
| Порядкова лічба. Поняття «зліва — направо», «справа — наліво», «усі», «решта»... |
| Всього коментарів: 0 | |