Тема: Письмове додавання й віднімання багатоцифрових чисел Мета: розвивати вміння додавати й віднімати багатоцифрові числа; практикувати розв’язання рівнянь із застосуванням письмових обчислень; вдосконалювати обчислювальні навички. Обладнання: картки для усної лічби. ХІД УРОКУ I. Контроль і закріплення знань учнів 1. Перевірка домашнього завдання 2. Усні обчислення Математичний диктант • Знайти суму чисел: 510 і 240, 335 і 305. • Знайти різницю чисел: 700 і 240, 830 і 210. умови. Б. — 818 кг IV. Домашнє завдання № 315, 316. УРОК37 • Суму чисел 250 і 800 зменшити у 10 разів. • Різницю чисел 480 і 300 збільшити у 100 разів. 3.Усна лічба за таблицями Гра «Естафета» 1-й ряд 790 - 270 430 + 540 63 : 9 + 0 2-й ряд 880 - 360 150 + 440 9 : 3 + 0 570 - 330 630 + 210 25 : 5 - 0 3-й ряд x + 110 = 380 240 + x = 490 890 - x = 360 II. Вивчення нового матеріалу 1. Підготовча вправа № 317 2. Самостійне опрацювання нового матеріалу Розв’язати приклади з поясненням. + 13 5 2 709 36352 14906 3. Первинне закріплення. Коментоване розв’язання виразів № 318 (1) 4. Виконання вправи № 318 (2) 5. Фізкультхвилинка III. Розвиток математичних умінь учнів 1. Усна лічба за картками Яке число сховалось? 2. Розв’язання рівнянь (№ 319) 3. Розв’язання задачі № 320 Учням з високим і достатнім рівнем знань учитель пропонує розв’язати задачу виразом. Решта учнів розв’язує задачу за діями. 4. Розв’язання задачі № 321 за коротким записом умови 22 кг — 5 кг ? кг — 75 кг IV. Підсумок уроку V. Домашнє завдання № 322, 323. Джерело: noindex | |
| |
Переглядів: 2329 | |
Поняття про композицію як витвір мистецтва. Практична робота «Півник і курочк... |
І. Жиленко «Доброго ранку!..», Т. Коломієць «Задзвонив синенький дзвоник». В.... |
Випадки додавання й віднімання в межах 20. Складання задач за аналогією. Порі... |
Чим ми розпізнаємо запах. звідки нам відомо про гірке і солодке |
Вправи і завдання з нумерації чисел другого десятка на додавання і віднімання... |
Всього коментарів: 0 | |