💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

Читання й записування п’ятицифрових чисел. Дії з круглими числами. Порівняння чисел. Види трикутників за сторонами

Тема: Читання й записування п’ятицифрових чисел. Дії з круглими числами. Порівняння чисел. Види трикутників за сторонами

Мета: формувати розуміння учнями поняття п’ятицифрове число; повторити письмове додавання у випадку трьох компонентів; вправляти учнів у порівнянні п’ятицифрових чисел; формувати вміння розпізнавати трикутники за сторонами; вдосконалювати обчислювальні навички.

Обладнання: картки з трикутниками, картки для усної лічби, таблиця умови задачі.

ХІД УРОКУ

I. Контроль і закріплення знань учнів

1. Перевірка домашнього завдання

Записати по діях розв’язання задачі № 174.

2. Усна лічба

Поєднати хмаринки з однаковими відповідями.

3. Завдання для опитування

• Записати числа цифрами: вісімнадцять тисяч п’ятсот двадцять, дев’яносто тисяч дев’ять, шістдесят тисяч сто, сімсот тисяч чотириста один, п’ятсот два, тисяча сорок.

• Знайти 4 від числа 800; від числа 2 000.

• Записати суми числами:

40 000 + 4 000 + 300 + 20 + 6;

80 000 + 2 000 + 70 + 6;

30 000 + 300 + 2.

• Обчислити приклади письмово: 470 — 178, 240 — 195, 257 + 349, 268 + 392.

4. Індивідуальна робота за картками Картка 1

1) Записати «сусідів» числа 4869.

2) Обчислити:

168 + 279, 700 - 457, 367 + 295, 1000 - 305.

3) Знайти "1 від 1 кг.

Картка 2

1) Порівняти числа:

40 408 і 44 080, 10 800 і 18 000.

2) Обчислити:

936 : 72, 280 : 70, 124   7, 381 - 198.

3) Знайти у від 1 дм.

5. Розкласти на розрядні доданки: 25 756, 83 400, 83 004, 83 040, 10 510.

6. Виконання завдань № 177, 179, 185, 186

II. Розвиток математичних умінь учнів

1. Самостійне розв’язання завдань № 180, 189

2. Фізкультхвилинка

3. Коментоване розв’язання прикладів № 188

4. Робота над задачами

• № 181 (після аналізу задачі запропонувати записати розв’язання задачі самостійно).

Кінотеатр — ? кв. (решта)

• № 190 (самостійне розв’язання).

• № 191 (розв’язати двома способами).

• Індивідуальна робота за картками.

Розфарбувати рівносторонній трикутник червоним олівцем, рівнобед-рений — синім, а різносторонній — зеленим олівцем. Яка фігура зайва?

III. Підсумки уроку

IV. Домашнє завдання

№ 184, 192.



Джерело: noindex
Категорія: Математика | Додав: SYLER (25.04.2015)
Переглядів: 1356 | Рейтинг: 0.0/0
Тварини «живого куточка», хатні улюбленці
Уроки чемності
Комбінована аплікація
Жителі зоопарку, виліплені з пластиліну
Об’ємні вироби з природного матеріалу. Виготовлення із природних форм фігурок...
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]