💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

Вступний урок до теми «Твори зарубіжних письменників»

Тема: Вступний урок до теми «Твори зарубіжних письменників»

Мета: ознайомити учнів із темою, яку будуть вивчати, та творами зарубіжних письменників; удосконалювати вміння виразно читати, узагальнювати, висловлювати оцінні судження; збагачувати словниковий запас; виховувати бажання поповнювати свої знання, вивчати творчість зарубіжних письменників.

Обладнання: виставка книг зарубіжних письменників, ілюстрації до казок.

ХІД УРОКУ

I. Організація класу

II. Вправи для вдосконалення читацьких навичок

1. Розчитування.

Читання складової таблиці (індивідуально).

2. Робота зі скоромовкою.

Летіло три, летіло три, Летіло три сороки.

І сіло три, і сіло три На яворі високім.

3. Робота над чистомовкою.

Ком-ком-ком -

Набридло бути дерев'яним чоловічком. Ком-ком-ком -

Хочу стати справжнім хлопчиком.

4.Читання «слів-пірамід».

Сніг

фея

 троянди

 санки

 олень

 дівчинка

 жук

 дюйм

 жаба

 квітка

хлопчик

- Відгадайте, з якої казки ці слова (окремо кожен стовпчик).

5.Прочитати слова по рядках.

 В_л_к_

 л_б_в

 м_т_р_

 шв_дк_

 в_р_ст

м л ньк

 бл_к_тн_м

 влссм

 д_р_в'_н_й

 пр_зн_л_с_

III. Повідомлення теми і мети уроку

1. Бесіда.

- Розділ з цієї теми містить 10 уроків, у тому числі 1 урок тематичного оцінювання та 1 урок позакласного читання.

2. Розгляд творів із теми в підручнику.

IV. Робота над темою уроку

1. Робота з виставкою книг «Твори зарубіжних письменників».

- Які твори ви читали?

2. Розповідь учнів (про твори, які читали самостійно).

3. Гра «Хто більше знає?» (Проводять учні).

4. Гра «Продовжте».

Учень називає слово з якоїсь казки, наступний додає своє слово та ін.

5. Робота над ілюстраціями до казок.

6. Гра «Діафільм» (Які кадри ви б намалювали до казки?).

7. Вікторина «З якої казки ці рядки?»

1) Жила жінка і хотіла мати дитину. Чаклунка дала їй ячмінні зерна.

2) Принцеса вийшла із мідного замку і стала королевою.

3) На постіль, де лежала горошина, поклали спати принцесу.

4) У відкритому морі вода дуже синя.

5) - А сьогодні будемо розказувати? - спитав Яльмар.

V. Домашнє завдання

Словесно намалювати казку (за вибором).

VI. Підсумок уроку



Джерело: noindex
Категорія: Читання | Додав: SYLER (30.03.2015)
Переглядів: 1524 | Рейтинг: 0.0/0
В. Сухомлинський «Соловей». Підсумок із теми
Розкроювання тканини. Виготовлення серветки з бахромою
Повітря. Рух повітря — вітер. Як дбати про чистоту повітря
Композиції за мотивами казок. Правила безпечного користування інструментами т...
Сюжетна композиція. Послідовність дій під час виготовлення сюжетної композиці...
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]