💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

Поняття файлу
Урок 12.Поняття файлу.

Цілі:

навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити розрізняти типи файлів за допомогою піктограм та зберігати створені файли;
розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Сходинки до інформатики

Хід уроку

І. Організаційний етап

ІІ. Актуалізація опорних знань

Повторення раніше вивченого матеріалу

Повторення правил поведінки в комп’ютерному класі

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

Учитель . З цього уроку, дітки м починаємо нову тему «Поняття файлу та папки». Сьогодні познайомимось з різними типами файлів та їхнім графічним позначенням в комп’ютері.

IV. Вивчення нового матеріалу

Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані)

V. Фізкультхвилинка

А зараз, шановні діти давайте поглянемо на екран (слайд з фізкультхвилинкою) та попробуємо повторити всі ці дії які будуть нам демонструвати герої на екрані (відео фізкультхвилинка)

VІ. Усвідомлення набутих знань

Отже, ми трішечки розім’ялись і прийшов час свідомо та наполегливо попрацювати.

Відкрийте свій зошит на сторінці 24

(Робота з робочим зошитом)

Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VII. Підбиття підсумків уроку

VIІI. Домашнє завдання

Виконати завдання 4 на сторінці 25 в зошиті
Категорія: Інформатика (Сходинки до інформатики) | Додав: web_tsupa (19.11.2015)
Переглядів: 1097 | Рейтинг: 0.0/0
Щоб бути здоровим і все встигати робити
Л. Забашта «Берізонька», Л. Костенко «Перекинута шпаківня». І. Сенченко «Жаль...
Вирізування з паперу серветок, сніжинок
І. Жиленко «Доброго ранку!..», Т. Коломієць «Задзвонив синенький дзвоник». В....
Київ — столиця України
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]