Правила дорожнього руху
. Дистанція, інтервал, зустрічний роз'їзд
13.1
Водій залежно від швидкості руху, дорожньої обстановки, особливостей вантажу, що перевозиться, і стану транспортного засобу повинен дотримувати безпечної дистанції та безпечного інтервалу.

13.2
На дорогах поза населеними пунктами водії транспортних засобів, швидкість яких не перевищує 40 км/год., повинні дотримувати такої дистанції, щоб транспортні засоби, які виконують обгін, мали змогу безперешкодно повернутися на раніше займану смугу руху.

Ця вимога не діє, якщо водій тихохідного транспортного засобу подає попереджувальні сигнали про виконання обгону чи об’їзду.

13.3
Під час обгону, випередження, об’їзду перешкоди чи зустрічного роз’їзду необхідно дотримувати безпечного інтервалу, щоб не створювати небезпеки для дорожнього руху.

13.4
Якщо зустрічний роз’їзд утруднений, водій, на смузі руху якого є перешкода чи габарити транспортного засобу, яким він керує, заважають зустрічному руху, повинен дати дорогу. На ділянках доріг, позначених знаками 1.6 Знак 1.6 "Крутий підйом" і 1.7 Знак 1.7 "Крутий спуск" за наявності перешкоди дати дорогу повинен водій транспортного засобу, що рухається на спуск.

Назад
12. Швидкість руху
Розділи ПДР
Вперед
14. Обгін
Пройти тест за темою
Категорія: Основи здоров’я | Додав: jasia12365478963258741 (25.06.2018)
Переглядів: 1145 | Рейтинг: 0.0/0
Цінність життя і здоров'я людини. Повага до себе та інших людей. Особливо...
Передача відкритого простору. Практична робота «Різнобарвні будинки»
Охорона рослин
Догляд за одягом та взуттям. Послідовність дій під час зав’язування шнурків н...
Методика загартування; засвоєння елементарних правил приймання повітряних і с...
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]