💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

Нумерація трицифрових чисел. Письмове множення на одноцифрове число

Тема: Нумерація трицифрових чисел. Письмове множення на одноцифрове число

Мета: повторити утворення і запис трицифрових чисел; вправляти учнів у письмовому множенні на одноцифрове число.

ХІД УРОКУ

I. Перевірка домашнього завдання

• Один учень пояснює виконання ділення (приклади 1053 (1)).

• Декілька учнів пояснюють, як знайти невідоме число та чому воно дорівнює (завдання 1058).

II. Актуалізація та корекція сенсорного досвіду та опорних знань

1.Робота з картками.

Картки 1.

Розв’язати рівняння.

х - 246 = 385х+ 381 = 645

Обчислити.

143 26 49

• 3• 7• 6

Картка 2

Розв’язати рівняння х - 362 = 184 Обчислити.

 26046

• 3 • 6

Картка 3

Розв’язати рівняння х - 421 = 334 Обчислити.

 25456

• 4 • 6

2.Колективна робота.

• Знайти закономірність і продовжити ряд чисел.

а) 100, 200, 300, ..., ..., ..., ..., ...;

б) 222, 244, 266, ..., ..., ..., ..., ...;

в) 980, 940, 900, ..., ..., ..., ..., ... .

• Назвати числа.

Сотні Десятки Одиниці

• Завдання 1060 (1, 2), с. 153. Колективне виконання.

х • 5 = 60

84137

• 5• 3

х + 412 = 691

3976

• 3• 4

III. Повідомлення теми, мети і завдань уроку. Мотивація навчальної діяльності

3. Математичний диктант.

• Завдання 1060 (4), с. 153.

• Завдання 1061, с. 153.

IV. Сприймання й усвідомлення учнями нового навчального матеріалу

• Завдання 1062, с. 153. Фронтальна робота.

• Завдання 1063, с. 153. Коментоване виконання першого рядка; самостійне виконання другого рядка.

V. Розвиток математичних знань

• Завдання 1064, с. 153. Ознайомившись зі змістом та проаналізувавши задачу, учні записують її розв’язання самостійно.

• Виконати дії.

8 ■ 0 1■36

0■151 ■ 0

• Обчислити усно. 680 + 120 - 350 700 - 220 - 300 520 + 80 - 400

27 ■ 1 0 ■ 44

53 : 53 0 : 7

(190 - 190) ■ 1 0:(50 + 50) (400 - 200)■0

Додаткові завдання (на вибір)

а) Розв’язати кругові приклади.

200 + 10160 : 1070 ■ 2

8 ■ 10064 : 8800- 600

140 + 20210 : 316 ■ 4

б) Знайти всі значення й, при яких нерівність й ■ 5 < 41 є правильною.

в) Назвати числа, які отримаємо в результаті дії додавання.

200 + 70+ 650 + 30400+ 60

900 + 90+ 940 + 4700+ 1

100 + 10+ 18 + 8300+ 300

г) Скільки існує способів переміщуючись лише вниз, дістатись від будинку Червоної Шапочки до будинку бабусі? Переходити зі стежки на стежку дозволяється тільки на галявинах А, Б, В, Г, Д, Е, Ж.

ґ) Накреслити ламану лінію, яка складається з 5 відрізків.

VI. Підсумки уроку і повідомлення домашнього завдання

VII. Домашнє завдання

Завдання 1065*, с. 154.

Підсумки уроку.

Категорія: Математика | Додав: SYLER (22.11.2015)
Переглядів: 1235 | Рейтинг: 0.0/0
Колір як засіб створення образу. Практична робота «В гостях у казкового персо...
Листівка для Елзіка
Методика загартування; засвоєння елементарних правил приймання повітряних і с...
Перегинання і складання паперу. виготовлення стріли, пташки
Чим ми чуємо
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]