💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

Аналіз контрольної роботи. Ділення суми на число. Розв’язання задач двома способами

Тема: Аналіз контрольної роботи. Ділення суми на число. Розв’язання задач двома способами

Мета: проаналізувати помилки, допущені у контрольній роботі, виконати роботу над ними. Пояснити правило ділення суми на число, опрацювати розв’язання задачі двома способами.

ХІД УРОКУ

I. Характеристика результатів контрольної роботи

II. Аналіз помилок та робота над ними

• Проаналізувати помилки.

• Розв’язання завдань схожих на ті, в яких були допущені помилки.

III. Повідомлення теми, мети і завдань уроку. Мотивація навчальної діяльності

• Завдання 902, с. 131, 132. Ознайомившись зі змістом та проаналізувавши його, учні розв’язують задачу двома способами, користуючись поданими планами. Розв’язання записують за допомогою дій та виразу.

IV. Сприймання й усвідомлення учнями нового

навчального матеріалу

• Завдання 903, с. 132. Колективне виконання.

• Завдання 904, с. 132. Фронтальне виконання.

• Завдання 905, с. 132. Прочитавши задачу та проаналізувавши її умову, учні розв’язують задачу двома способами, користуючись схемами.

V. Розвиток математичних знань

• Завдання 906, с. 132. Самостійне виконання по варіантах. Перевірку виконати, обмінявшись зошитами.

• Завдання 907, с. 133. Колективне виконання.

А 45 мм О 53 мм в

1 1 1------------------------------------

АО = 45 мм АВ = АО + ОВ

ОВ = 53 мм АВ = 45 мм + 53 мм = 88 мм

Додаткові завдання (на вибір)

а) Для гуртка малювання купили 6 коробок кольорових олівців по 11 олівців у кожній коробці та 4 коробки по 14 олівців. Скільки всього олівців купили?

б) Порівняти іменовані числа.

8 дм 3 смП 38 см 5м2 смП 502 см

6 дм 9 смП 60 см 2м3 дмП 23 см

4 м 7 дмП 47 дм3 дм1 смП 31 см

в) Вставити пропущені цифри.

 1 2 □ □ 2 79 1 □

+ 2 □ 9-4□ 9-5 □ 7

 □ 9 7 3 2 □□ 0 3

 □ 6 5 7□ 73 □ 5

+ 3 □ 8- □3 2+ □8 5

 7 9 □ 50 □9 1 □

г)Дмитро відмітив 5 крапок, кожну на відстані 5 см від крапки О. На якій лінії опиняться всі ці крапки? ґ) Розв’язати рівняння. х :8 = 80х•3 = 270

х + 526 = 877х - 391 = 299

VII.Домашнє завдання

Завдання 908, 909, с. 133. Підсумки уроку.

Обчислити з коментуванням. (8 + 14) : 2.

Категорія: Математика | Додав: SYLER (13.11.2015)
Переглядів: 1433 | Рейтинг: 0.0/0
Екскурсія до шкільної майстерні
Столи бувають різні
Н. Забіла «Древній Київ», М. Познанська «Зацвіли каштани»
Перевірна робота № 6
Розпорядок дня учнів і його вплив на здоров'я. Правиль­на організація роб...
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]