💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

Письмове додавання трицифрових чисел з переходом через десяток

Тема. Письмове додавання трицифрових чисел з переходом через десяток

Мета: пояснити прийом додавання трицифрових чисел з переходом через десяток; опрацювати складання задачі за коротким записом; вдосконалювати обчислювальні навички.

Обладнання: картки для усної лічби, предметні малюнки.

ХІД УРОКУ

I. Контроль і закріплення знань учнів

Перевірка домашнього завдання

Прочитати розв'язання задачі № 696.

Пояснити віднімання іменованих чисел у першому стовпчику, потім у другому. Чим подібні й чим відрізняються приклади у цих стовпчиках?

Усні обчислення

1)Гра «Познач маршрут».

— Діти полетіли у подорож літаком. Позначте стрілками маршрут подорожі, якщо літак летів у порядку зростання відповідей.

Житомир ( 480 250 )

Харків ( 150 + 350 ]

Запоріжжя ( 800 260 )

Донецьк[560 + 240)

Ялта ( 900 90 )

Завдання для опитування.

Пояснити, як письмово відняти числа 609 і 262.

Сума двох чисел 520. Перше число 330. Порівняйте перше і друге числа.

Київ

( 470 150 ]

Львів ( 340 120 )

Перше число 8, друге на 2 менше від нього, а третє у 6 разів більше від другого. Знайдіть третє число.

а) У шкільній бібліотеці в одній шафі 160 книжок, у другій— на

70 книжок менше, а в третій стільки, скільки в першій та другій разом. Скільки книжок у третій шафі?

б) Обчислити: 655 + 218, 204 123 Картка 2

а) Маса лебедя 9 кг, а страуса у 8 разів більша. На скількимаса

страуса більша від маси лебедя?

б) Обчислити: 340 127, 803 521 4) Усно обчислити.

7 + 86 + 712 5 14 8

70 + 80 60 + 70 1205 140 80

Вивчення нового матеріалу

Підготовча робота Розв'язати приклад з поясненням:

3628

+ +

5935

Робота за вправою № 699

Учитель пояснює, як робити обчислення.

Коментоване розв'язання прикладів № 700

Складання та розв'язання задачі № 701 за коротким записом Фізкультхвилинка

Розв'язання задачі № 702 за кресленням

264 км на 20 км менше

? км

4. Робота з прямокутниками

Знайти периметр кожного прямокутника (завдання № 703).

Підсумки уроку

Домашнє завдання

№ 704, 705.



Джерело: noindex
Категорія: Математика | Додав: SYLER (16.10.2014)
Переглядів: 1164 | Рейтинг: 0.0/0
Сонце та його значення для життя на Землі
Симетричне вирізування. Витинанки. Серветки (з паперу)
Пошиття виробів з тканини. Шви «уперед голку», «через край»
У школі детективів
Уявлення про симетричну форму. Практична робота «Світ комах»
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]