УРОК 79 Тема. Віднімання виду 600 270 Мета: пояснити прийом віднімання; опрацювати складені задачі, які містять знаходження невідомого доданка; розвивати обчислювальні навички, логічне мислення. Обладнання: таблиця для усної лічби, квадрати для лічби. ХІД УРОКУ I. Контроль і закріплення знань учнів Перевірка домашнього завдання Записати вираз до задачі № 651. Вибрати на дошці числа, які є потрібними для прикладів № 652: 330, 550, 310, 240, 220, 630. Усні обчислення Закреслити помилкові відповіді. На дошці — малюнок із зображенням клоуна, який тримає у руках повітряні кульки з відповідями. Поряд із ним — приклади у рамочках, до яких необхідно дібрати правильні відповіді на кульках. Заповнити «чарівні» квадрати. 100 110 70 120 100 90 50 80 140 160 80180 640 80 9050030 90 390 + 130 260 850 280 190 Вивчення нового матеріалу Підготовча робота за вправою № 653 Пояснення матеріалу за завданням № 654 Первинне закріплення Коментоване розв'язання прикладу 800 320. Фізкультхвилинка Закріплення вивченого матеріалу Самостійне розв'язання прикладів № 658 Розв'язання задачі № 660 Для того щоб знайти вартість суміші, які два числа ми повинні мати? (Вартість перших цукерок і вартість других цукерок) На скільки дій ця задача? Сильнішим учням учитель пропонує скласти вираз до задачі, з рештою учнів розв'язує по діях. 3. Індивідуальна робота за варіантами (завдання № 659) Обчислити периметр трикутника: варіант — першого; варіант — другого; варіант — третього. Підсумки уроку Домашнє завдання № 661, 662. Джерело: noindex | |
| |
Переглядів: 1021 | |
Поняття композиції (на пропедевтичному рівні). Заповнення площини аркуша (вел... |
Запитання до природи. Чи розуміються тварини між собою? |
Закріплення прийому обчислення виду 40 – 8. Порівняння виразу і числа. Склада... |
Таблиця віднімання числа 6. Попереднє ознайомлення із задачами на знаходження... |
СЛОВА — НАЗВИ ОДЯГУ |
Всього коментарів: 0 | |