УРОК37 Тема. Вправи та задачі на засвоєння таблиць множення й ділення Мета: закріпити знання таблиць множення й ділення; формувати вміння розв'язувати задачі на знаходження третього доданка; вдосконалювати швидкі обчислювальні навички. Обладнання: предметні малюнки, картки для усної лічби. ХІД УРОКУ I. Контроль і закріплення знань учнів Перевірка домашнього завдання До задачі № 308 записати вираз. У прикладах № 309 назвати найменшу і найбільшу відповідь. Усна лічба Вставити у віконечко відповідне число. 3. Завдання для фронтального опитування ♦ Замість зірочки вставити слово «збільшити на...», «зменшити на...» або «збільшити в...», «зменшити в...», щоб рівності були правильними: 6 * 7 = 426* 9 = 1556* 7 = 4956*7 = 8 Розв'язати задачу (усно). У 5 коробках 35 кубиків. Скільки кубиків у 8 таких коробках? Розв'язати рівняння. X + 26 = 42 5 ■ х = 25 х 13 = 19 4.Списати, вставляючи потрібні знаки (№ 310). II. Повторення й закріплення вивченого раніше матеріалу Самостійна робота Скласти рівняння й розв'язати їх (завдання № 311). Задачі № 311-314 опрацьовуються за малюнками фронтально. Задачу № 312 розв'язати спочатку діями, потім — виразом. Поставити знак. 56:7 —7^5 63: 7 + 71_] 14 4. Робота з геометричним матеріалом У кожного учня — набори квадратів. Завдання: викласти з квадратів фігуру, подібну тій, яка є на дошці. Підсумки уроку Домашнє завдання № 316, 317. Джерело: noindex | |
| |
Переглядів: 994 | |
Казка Н. Забіли «Вовк і козенята». Прислів'я |
Симетричне вирізування. Виготовлення гірлянд-хороводів «Дерева» |
Віднімання двоцифрових чисел без переходу через десяток (закріплення). Задачі... |
Практична робота: моделювання ситуацій спілкування про небезпеку за телефонам... |
ПТАШИНА МУЗИКА |
Всього коментарів: 0 | |