УРОК 8 Тема. Перевірка віднімання додаванням. Знаходження значень виразів з буквеним компонентом Мета: формувати вміння складати й розв'язувати задачі на дві дії, які містять знаходження невідомого зменшуваного; формувати вміння знаходити периметр трикутника. Обладнання: картки для опитування, геометричний матеріал, предметні малюнки. ХІД УРОКУ I. Актуалізація знань учнів. Перевірка домашнього завдання. Робота біля дошки I варіант У двох пакетах 45 огірків. У першому пакеті — 20 огірків. Скільки огірків у II пакеті? Розв'язати. II варіант У кожному з відер по 12 л води. Вилили 9 л води. Скільки літрів води залишилось у відрах? Розв'язати. X + 15 = 30 II. Узагальнення знань про зв'язок дій додавання й віднімання Повторення назв компонентів при відніманні (№ 69) 28 5 = 23 На основі віднімання скласти два приклади на додавання. 68 12 = 56 Пояснення правила перевірки віднімання додаванням (№ 71) Читання правила. Самостійна робота: розв'язання з перевіркою (№ 72) Фізкультхвилинка Робота над задачею № 74 За коротким записом складіть задачу. Запишіть короткий запис у зошитах. Складіть план розв'язання задачі. Що можна визначити першою дією? Якщо знатимемо, скільки метрів тканини відрізали і скільки залишилось, то про що можна буде дізнатись? Запишіть розв'язання задачі в зошитах. Робота з геометричним матеріалом Назвати серед фігур трикутники. А Що таке периметр? Як знайти периметр фігури? Знайти периметр трикутників (№ 75). III. Підсумки уроку Джерело: noindex | |
|
| |
| Переглядів: 1516 | |
| Створення макета предмета для казкового персонажа |
| Що можна робити з інформацією |
| Порядок виконання дій одного ступеня і різних ступенів |
| Наш вернісаж |
| Елементарна будова тварин і птахів. Практична робота «Силуети тварин і птахів... |
| Всього коментарів: 0 | |