Урок 62. Урок узагальнення знань за розділом Матеріал до уроку: «Візьму перо і спробую...». Мета: систематизувати вивчене в розділі; поглибити розуміння дітьми поняття «творчість»; виховувати відчуття слова. Обладнання: картки для тестування. ХІД УРОКУ І ВАРІАНТ 1. Хто автор вірша «Дивна звичка»? а) Василь Сухомлинський; б) Микола Носов; в) Анатолій Костецький. 2. Хто навчав Незнайка складати вірші? а) Знайко; б) Квітник в) Поспішайко. 3. Що зробив хлопчик із корінця? а) Вужа; б) змійку; в) черв’ячка. 4. Про що розповідає В. Ткаченко у своєму вірші? а) Про літній дощ; б) польові квіти; в) лісове коріння. 5. Хто розказав хлопчику пригоду про рослинки-перлинки? а) Місяць; б) вчитель; в) сонечко. 6. Як звали горобчика? а) Чирчик; б) Чив; в) Ців. II ВАРІАНТ 1. Хто написав казку «Вітрячок»? а) Лілія Коломієць; б) Ігор Січовик; в) Микола Носов. 2. В. Сухомлинський «Що таке школа під голубим небом». Де сідають дітки разом із учителем? а) Під вербою; б) столітнім дубом; в) сосною. 3. л. Коломієць «Очерет». Хто розбризкав тишу? а) Качки; б) кораблик; в) гуси. 4. Казка «Як горобчик у вирій літав». Яким за порядком летів горобчик у вирій? а) Першим; б) останнім; в) посередині. 5. Олена Пчілка «Весняні квіти». Який наказ послала весна? а) Щоб ріки зашуміли; б) краса встала; в) зима відступила. 6. А. Костецький «Дивна звичка». Ким думав стати хлопчик? а) лікарем; б) вчителем; в) поетом. Джерело: noindex | |
|
| |
| Переглядів: 1828 | |
| Знаходження значень виразів, що містять дужки. Розпізнавання многокутників. Ф... |
| Витинанка як вид художньої роботи з папером. Вирізування симетричних форм із ... |
| Після уроків. Висловлення істинні і хибні |
| Перегинання і складання паперу. виготовлення стріли, пташки |
| Спостереження та досліди |
| Всього коментарів: 0 | |