|
Урок 23 Тема: Ознайомлення з розміщенням і призначенням клавіш на клавіатурі. Робота з клавіатурним тренажеромМета: Ознайомити учнів з розміщенням і призначенням клавіш на клавіатурі. Формувати навички роботи з клавіатурою, вміння використовувати алфавітну клавіатуру в нижньому та верхньому регістрах. Розвивати логічне мислення, кмітливість, просторову уяву.Виховувати культуру навчальної праці при роботі з комп’ютером. Обладнання: Завдання для роботи в парах, завдання на картках дляРозумників і Розумниць. Хід уроку I. Організація класу Дзвоник всім нам дав наказ: До роботи, швидше в клас! Біля парт ми станем чемно, Хай мине час - недаремно. II. Мотивація навчальної діяльності Робота в парах. Запишіть текст, змінюючи слова в дужках таким чином, щоб вони були пов’язані з іншими словами в реченні за змістом. Доберіть заголовок. Ходила квочка з (курчата) у (великий) дворі. Раптом як лине дощик! Квочка мерщій на (земля) присіла, пір’ячко розпушила й заквоктала. Усі курчата залізли до неї під (крилечко), зарилися в її (м’яка) пір’ячко. III. Сприймання та усвідомлення нового матеріалу про розміщення і призначення клавіш на клавіатурі Демонстрація вчителем роботи в текстовому редакторі Word Pad (робота з файлом Текст_Урок_23, учитель редагує текст). Як називається рисочка, що підсвічуєтьсяНа що вказує її положення Праворуч на клавіатурі знаходиться група клавіш зі стрілочками. Це клавіші управління курсором клавіатури. Вони переміщають курсор клавіатури у тексті на один рядок вгору або вниз, на один символ ліворуч або праворуч. Для виправлення помилок при наборі тексту використовують клавіші Backspase (BS) і Delete. Клавіша BS видаляє символ, що знаходиться ліворуч від курсору клавіатури. А Delete – символ, що знаходиться праворуч від курсору клавіатури. IV. Формування навичок та вмінь роботи з клавіатурою Бесіда про правила техніки безпеки під час роботи з комп’ютером. Робота з комп’ютером. Комп’ютерна програма «Кіт риболов». Фізкультхвилинка. Крильця пташки розправляють, Їх до сонця підіймають. Потім можна політати І комашок поганяти. На галявину злетілись, Там зернят вони наїлись. Потім знову полетіли І за парти хутко сіли. V. Розв’язування завдань для Розумників і Розумниць В гостях у Розмалюйка. Розфарбуй повітряні кульки так, щоб велика кулька була між синьою та жовтою, а жовта поруч з червоною. Задачі для допитливих. 1. Троє шкільних друзів купили разом 15 пиріжків. Двоє з них купили пиріжків порівну, але більше, як один пиріжок. Скільки пиріжків купив кожен з нихРозглянь різні варіанти. 2. На уроці фізкультури хлопчики вишикувалися в шеренгу і Сергійко побачив, що він п’ятий зліва і сьомий справа. Скільки хлопчиків було в шерензі? 3. У кожній з дев’яти клітинок квадрата постав одне з чисел 1, 2, 3 так, щоб сума чисел, які стоять у кожному вертикальному стовпчику, у кожному горизонтальному ряду, а також на будь-якій діагоналі дорівнювала 6. VI. Підсумок уроку Збіг урок наш, як коротка мить, Дуже швидко час біжить. Час вже підсумки нам підбити, Чого ж зумілидосягти. | |
|
| |
| Переглядів: 1216 | |
| Створення пейзажу. Послідовність дій під час створення пейзажу. Ескіз виробу.... |
| Л. Вахніна «Кордон», Г. Бойко «Ділові розмови» |
| Ліплення з пластиліну. Властивості пластиліну. Інструменти та пристосування д... |
| Ознайомлення з дією додавання. Знак «плюс». Складання прикладів на додавання ... |
| І. Франко «Лисичка і Журавель». Прислів'я |
| Всього коментарів: 0 | |