💎 Рекомендуєм - телеграм ігри для заробітку криптовалюти (безкоштовно) Почати заробляти!

Країни, мови яких ми вивчаємо

Тема: Країни, мови яких ми вивчаємо

Цілі: навчальна: повторити знання з української мови про тверді і м'які приголосні; формувати вміння працювати з програмами підтримки інших предметів; розвивальна: розвивати мовленнєві навички, творчі здібності; виховна: виховувати культуру мовлення, творче ставлення до справи, увагу.

Тип уроку: інтегрований урок інформатики та англійської мови.

Програмне забезпечення: програма «Переклади слово».

Вимоги до учнів: знати переклад деяких слів з української англійською мовою; вміти працювати у програмі підтримки англійської мови.

Хід Уроку

I. Організаційний етап

II. Актуалізація опорних знань

Підпишіть назви маніпуляторів і знайдіть, до якого комп’ютера під’єднаний кожний пристрій.

— Чи знаєте ви переклад цих пристроїв англійською? Якщо так, назвіть пристрої англійською.

III. Мотивація навчальної діяльності

Учитель. Чи часто ви подорожуєте з батьками? У які країни ви їздили? Чи спілкувалися ви англійською мовою в подорожі? Сьогодні ми здійснимо подорож відомими країнами світу та перекладатимемо слова. Тема нашого уроку — «Країни, мови яких ми вивчаємо».

IV. Сприйняття та усвідомлення нового матеріалу

Робота за підручником

Учні читають § 32 ланцюжком. Відповідають на запитання:

 1. Про які країни йшлося у підручнику?

 2. Яку мову ви вивчаєте в школі?

V. Застосування набутих знань

Робота за підручником

§ 32, для кмітливих: № 1, 3.

Додаткові завдання

1. Установіть відповідність.

Пристрій

Назва пристрою англійською мовою

Сотриіег тоизе

Репсії

Ргіпіег

 Мопііог

КеуЬоагсІ

2. Знайдіть у квадраті назви клавіш і закресліть їх. Літери, які складають назву клавіш, можуть бути розташовані тільки у вертикальних і горизонтальних лініях. Слова можуть читатися: А)справа наліво і зліва направо;

Б) згори вниз і знизу вгору.

Е 8 Е Б Е ь

N Н N Е Т Е

Б І Т Е К Н

Т г Е 8 с 0

А т К Т к м

В 0 С К ь Е

Відповідь. Епй, 8ИіЙ, Епіег, Беїеіе, Езс, Сіті, ТаЬ, Ноше.

VI. Фізкультхвилинка

 Хто ж там, хто вже так стомився?

 І ліворуч нахилився.

 Треба дружно всім нам встати,

 Фізкультпаузу почати.

 Руки вгору, руки вниз.

 Вгору трошки подивись.

 Руки склали, як вітряк,

 І покрутимося так.

 Вище руки підійміть І спокійно опустіть.

 Будем дружно ми сідати І до праці приступати.

VII. Формування вмінь

Повторення правил роботи за комп'ютером

1. Віршик та правила поведінки за комп’ютером.

2. На якій відстані від екрана монітора треба сидіти?

Робота за комп'ютером

§ 32, працюємо за комп’ютером.

Релаксація

VIII. Підбиття підсумківуроку

Фронтальне опитування (англійською мовою)

1. Бо уои Ике ійе Іеззоп?

2. УУИаі йій уои Ике тозі?

3. Бо уои Ике р1ауіп£ сотриіег £атез?

4. УУИаі сотриіег £атез йо уои ріау аі йоте?

IX. Домашнє завдання

1. Завдання за підручником: § 31, для кмітливих: № 2, 4.

 2.Додаткове завдання

Перевірте свою спостережливість. Уважно розгляньте візерунки, зображені на рисунку. В основі кожного з них лежить одна геометрична фігура.

Визначте початкову фігуру і нарисуйте її для кожного візерунка.

Категорія: Інформатика (Сходинки до інформатики) | Додав: SYLER (06.01.2014)
Переглядів: 1590 | Рейтинг: 0.0/0
Чим ми чуємо
Робочий стіл. Піктограми
Будівельний конструктор
Ліна Костенко «Баба Віхола» і «Пряля»
Л. Забашта «Берізонька», Л. Костенко «Перекинута шпаківня». І. Сенченко «Жаль...
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]