Урок 110 Тема. Вправи та задачі на засвоєння таблиці ділення на 4. Обчислення значень виразів з буквеним компонентом. Знаходження довжини сторони квадрата за периметромМета: вправляти учнів у застосуванні таблиць множення й ділення; навчати порівнювати задачі на множення й ділення. Обладнання: таблиця усних обчислень, предметні малюнки, картки для індивідуальної роботи. Хід уроку I. Актуалізація знань учнів 1. Перевірка домашнього завдання 1) Зачитати відповідь до задачі № 826. 2) Скласти аналогічну задачу. 3) Зачитати відповіді прикладів, які містять дію ділення із № 827. 2. Робота з індивідуальними картками Картка 1 Обчислити. 14 : 2 + 23 2 · 9 – 6 4 · 4 – 8 16 : 2 + 70 (23 – 19) · 6 36 : 4 + 7 Картка 2 Обчислити. 20 : 4 + 5 12 : 4 + 37 4 · 8 – 15 3 · 9 – 16 16 : 4 + 26 3 · 5 + 45 Картка 3 Розв’язати задачу. 12 кг винограду розклали в 4 торбини. Скільки було винограду в кожній торбині? Картка 4 Розв’язати задачі. • М аса одного кроля — 4 кг, а однієї качки — 3 кг. Яка маса 6 кролів і 2 качок? • Смужку довжиною 16 см поділили на 4 рівні частини. Яка довжина однієї частини? 3. Усні обчислення 1) Гра «Хто швидше?» : 2 – 4 = : 4 + 10 = 3 · 3 + 1 = + 6 + 13 = : 3 + 19 = 2) Виконання завдання № 828. 3) Гра «Допоможи павучку сплести павутину». 4 · 8 12 : 4 4 · 5 14 : 2 36 : 4 15 : 3 II. Розвиток математичних умінь 1. Виконання завдання № 829 (самостійно). 2. Перевірка роботи 3. Знаходження сторони квадрата Виконання завдання № 830. 4. Фізкультхвилинка 5. Робота над задачами № 832 Діти розв’язують задачі і порівнюють їх. 6. Самостійна робота Виконання завдання № 831. 7. Перевірка роботи III. Підсумок уроку IV. Домашнє завдання С. 137 № 833, с. 138, № 834. | |
| |
Переглядів: 2228 | |
ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ ДО УРОКУ 17 |
Дослідницький практикум. Як живуть мурахи? |
Пластмасові технічні конструктори. Їх призначення |
Охорона рослин |
Висівання насіння квітів у відкритий ґрунт |
Всього коментарів: 0 | |