|
Заняття 12 Тема: Завдання на повторення. Поняття й судження. Множини Мета: узагальнити та закріпити вивчений матеріал; розвивати мовлення, логічне мислення; виховувати впевненість у своїх силах, працелюбність. Обладнання: малюнки, предмети. Хід Заняття I. Організація класу Девіз Заняття: Ми веселі і щасливі Ми кмітливі, не ліниві. II. повідомлення теми і мети уроку — Сьогодні ми будемо узагальнювати вивчений матеріал. III. Закріплення вивченого матеріалу 1. Самостійна робота Дописати судження (за підручником, С. 45). 2. Робота за вправою № 1 (С. 45) 3. Робота в групах I група — виконання завдання 2. Буратіно поклав на стіл предмети, які зображені на малюнку. Ці предмети утворюють певну множину. Дай назву цій множині. II група — виконання завдання 3. Оленка збирається їхати до дитячого табору. Роздивись уважно малюнок, знайди предмет, який не варто брати у табір, і викресли його. Чому викреслений тобою предмет зайвий? До якого виду поняття належить цей предмет? Дай визначення цього поняття. III група До Новорічного свята десятеро третьокласників прикрашали свій клас. П’ятеро чіпляли гірлянди, троє — ялинкові іграшки, двоє — гірлянди та іграшки, а решта — паперові ліхтарики. Скільки дітей чіпляли ялинкові прикраси? Дай правильну відповідь. 4. Робота в парах Завдання № 6 (С. 47). В об’єднанні трьох множин В, С і ^ — 5 елементів. Елементами цих множин є прапорці. Множини В, С і ^ — перетинаються. Співвідношення між цими множинами за допомогою кругів Ейлера матиме такий вигляд: Розташувати елементи цих множин (зроби малюнок у відповідному прямокутнику) так, щоб у кожній з цих множин було по: а) 5 елементів; б) 4 елементи; в) 3 елементи; г) 2 елементи. IV. вправи на розвиток логічного мислення Завдання № 7 (С. 48). Знайди певну закономірність і постав необхідне число біля знаку питання. 4 1 2 2 6 3 3 2 ? V.підсумок уроку | |
|
| |
| Переглядів: 1791 | |
| Поглиблення знань про колір, його виражальні можливості. Асоціативне сприйнят... |
| Таблиця додавання числа 4. Задачі на збільшення числа на кілька одиниць і на ... |
| Конструювання з деталей набору будиночків різної складності за малюнком та вл... |
| Уявлення про голосні та приголосні звуки. Позначення цих звуків умовними знак... |
| Аплікація з кольорового паперу «квітка» |
| Всього коментарів: 0 | |