Урок 23 Тема: Перевірна робота. Мовна тема «Мова і мовлення. Текст. Речення»Мета: перевірити знання учнів з вивчених тем; розвивати самостійність, акуратність; виховувати старанність, культуру оформлення письмових робіт. Хід Уроку I. Організаційний момент II. Контроль знань 1 варіант 1 Визначити правильне твердження а)Наше мовлення складається зі слів; б) наше мовлення складається зі звуків; в) наше мовлення складається із речень. 2 Прочитати речення. Пронумерувати їх так, щоб утворився текст (___) Природа подбала про неї. (___) чи доводилося вам бачити жирафу? (___) Завдяки цьому вона дістає листя з високих дерев. (___) У цієї тварини найдовша шия. 3Поставити потрібний розділовий знак Хліб треба берегти і шануватД чи бережеш ти хліб Бережи і шануй хліб 4 Перетворити розповідне речення на питальне Білка сушить гриби на деревах. 2 варіант 1 Указати правильну відповідь Мова потрібна людям...: а) для письма; б) для спілкування; в) для читання. 2Прочитати речення. Пронумерувати їх так, щоб утворився текст (___)Однокласники принесли Домашнє завдання.( ) Захворів Максим. (___)Друзі допомогли хлопчикові розв’язатидомашнє за- вдання. (___)До хворого прийшли Андрій і Володя. 3Поставити потрібний розділовий знак ліси треба берегти й охороняти □ Бережи й охороняй ліс від вогню 01 чи бережеш ти ліс 4 Перетворити розповідне речення на питальне Журавлі відлітають у теплі краї. III. Підсумок уроку | |
| |
Переглядів: 4908 | |
Створення пейзажу. Послідовність дій під час створення пейзажу. Ескіз виробу.... |
Склад числа 4. Чотирикутник. Розпізнавання геометричних фігур. Написання цифр... |
Вправи та задачі на засвоєння таблиці множення числа 4. Зв’язок множення й ді... |
Порядкова лічба. Поняття «зліва — направо», «справа — наліво», «усі», «решта»... |
Об’ємні вироби з природного матеріалу. Виготовлення із природних форм фігурок... |
Всього коментарів: 0 | |