|
УРОК 21 / ІІ Тема. Що таке культурна спадщина. Правила поводження у громадських місцях. Правила безпеки під час переходу вулиціМета: розвивати пізнавальні інтереси; вчити дотримуватись правил поведінки у громадських місцях; виховувати навички свідомої дисциплінованої поведінки на вулиці, у громадських місцях. Форма: урок-екскурсія. Хід уроку I. Організаційний момент На цьому уроці ми будемо дотримуватись правил безпечного руху на вулиці і правил дисциплінованої поведінки у громадських місцях на практиці. А також дізнаємося, що таке «культурна спадщина» (усе, що протягом поколінь створили люди). Перелічте. А в нашому місті є те, що можна назвати культурною спадщиною? (бібліотека, храм...) II. Підготовка до екскурсії, ознайомлення з метою — Сьогодні ми підемо до бібліотеки, щоб більше дізнатися про історію її створення, про видатних людей нашого міста. А йдучи до бібліотеки, повторимо правила дорожнього руху, згадаємо правила поведінки під час екскурсії. III. Основний зміст уроку 1. Урок у бібліотеці. Бібліотекар розповідає про історію створення бібліотеки, називає людей, які відіграли неабияку роль у створенні цієї бібліотеки; показує давні книги; книги, що описують минуле міста. Показує все приміщення бібліотеки, призначення кожної кімнати. Бібліотекар ознайомлює з правилами читача, правилами роботи в читальній залі. 2. Відвідування храму. У дворі храму дітей зустрічає священик, розповідає, коли було збудовано храм, про його призначення, як поводитися у храмі. IV. Урок у класі | |
|
| |
| Переглядів: 1998 | |
| Цирк! Цирк! Цирк! Складання розповіді за серією малюнків |
| Число і цифра 9. Написання цифри 9. Порівняння чисел у межах 9. Складання при... |
| Вправи та задачі на засвоєння таблиці ділення на 3. Знаходження периметра ква... |
| Знаходження значень виразів, що містять дужки. Розпізнавання многокутників. Ф... |
| А. Качан «Загадки», «Білі мухи налетіли». С. Жупани «Підкажи словечко». Г. Ма... |
| Всього коментарів: 0 | |