Сумісні дії з багатоцифровими числами

Тема: Сумісні дії з багатоцифровими числами

Мета: удосконалювати вміння учнів знаходити значення виразів і розв’язувати задачі з дробами та задачі на знаходження довжини, ширини периметра і площі прямокутника.

Обладнання: картки для усної лічби.

ХІД УРОКУ

I. Контроль і закріплення знань учнів

Усні обчислення

• Назвати числа, пропущені в таблиці.

Довжина10 м 12 м 15 м6 м10 м??

 Ширина8 м8 м9 м??5 м?

Периметр?????28 м 20 м

 Площа???24 м2 70 м2?16 м2

• Вправа № 962.

• Обчислити.

1 кг : 5 г; 1 год — 1 хв; 1 рік — 1 доба; 1 м : 5 см; 1 доба — 1 год; 1 тиждень — 1 доба.

II. Розвиток математичних умінь учнів

1. Записати вираз.

Перше число а, друге становить 2/5 першого. Знайти суму цих чисел.

2. Задача № 966

Самостійне розв’язання задачі виразом.

3. Самостійне виконання вправи № 963 після повторення порядку виконання дій

4. Виконання вправи № 964 за варіантами: I варіант — перший рядок; II варіант — другий рядок

5. Самостійне складання і розв’язання рівняння. Вправа № 965

III. Підсумки уроку

IV. Домашнє завдання

№ 968, 969.



Джерело: noindex
Категорія: Математика | Додав: SYLER (03.06.2015)
Переглядів: 1425 | Рейтинг: 0.0/0
Передача відкритого простору. Практична робота «Різнобарвні будинки»
Передача просторових явищ. Практична робота «Чарівний ліс уночі»
Вправи та задачі на засвоєння таблиці множення числа 5. Розв’язання простих з...
Роль харчування для здоров’я. Адекватне якісне харчування
Письмова нумерація чисел 11 - 20, їх порівняння. Задача на знаходження невідо...
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]