Тема: Множення іменованих чисел на двоцифрове Мета: ознайомити учнів з множенням складених іменованих чисел на двоцифрове; порівняти два типи задач на знаходження числа за двома різницями. Обладнання: таблиці для усної лічби, предметні малюнки. ХІД УРОКУ I. Контроль і закріплення знань учнів 1.Усна лічба Знайти помилки. 2.Гра «Дістанься прапорця» 5 ц 5 кг : 5 2 доби : 4 1 т - 20 кг 1 ц : 20 2 доби : 3 1 ц - 20 кг 1 т : 20 3.Завдання для опитування • Сторона квадрата 9 м. Знайти периметр і площу цього квадрата. • Площа квадрата 36 см2. Знайти периметр квадрата. • Обчислити: 624 • 73, 908 • 29. II. Вивчення нового матеріалу 1. Пояснення вчителя за вправою № 833 2. Первинне закріплення за вправою № 834 (перший стовпчик — з коментуванням, решту — самостійно) 3. Фізкультхвилинка III. Розвиток математичних умінь учнів 1. Задача № 835 (1, 2) Учитель складає разом з учнями таблицю для першої задачі, опрацьовує першу задачу фронтально; далі під керівництвом учителя учні складають таблицю для другої задачі, розв’язують її. Умови та розв’язання обох задач порівнюють, роблять висновки. 2. Самостійне розв’язання задачі № 836 3. Обчислення периметра й площі квадрата за вправою № 837 IV. Підсумки уроку V. Домашнє завдання № 838, 839. Джерело: noindex | |
|
| |
| Переглядів: 1820 | |
| М. Сингаївський «Що воно за диво?». П. Мовчан «Сіяв шпак». А. Григорук «Переп... |
| Осінь. Рослини восени. Охорона здоров'я восени |
| Безпека на відпочинку |
| Вимірювання довжини відрізків у сантиметрах та дециметрах і сантиметрах. Побу... |
| Лічба десятками. Утворення чисел з десятків та одиниць. Творча робота над зад... |
| Всього коментарів: 0 | |