Тема: Множення одноцифрових чисел на багатоцифрові. Множення чисел, що закінчуються нулями. Задачі на спільну роботу Мета: показати можливі форми запису під час множення чисел, які закінчуються нулями; практикувати розв’язання задач на спільну роботу; вдосконалювати обчислювальні навички. Обладнання: картки для усної лічби, креслення до задач. ХІД УРОКУ 800 - 540 : 9 • 7 5 т 47 кг — 3 т 300 кг 56 000 + 4 207 5 — 20 380 65 300 6 27 836 4 9 048 5 1 000 — 480 : 8 9 42 000 — 2 706 4 + 17 879 27 км 800 м + 3 км 305 м 72 800 6 9084 3 57 685 2 I. Контроль, корекція і закріплення знань 1.Усні обчислення Гра «Ланцюжок» 4 3 100 5 : 10 : 10 + 40 = 4 800 : 8 : 10 : 3 20 + 600 = 2. Обчислити. 1 доби, -4 год, 4 хв, -3 року. 3. Робота за картками Картка 1 Із 1 200 перелітних птахів, що живуть у лісі«3 вирушили в Азію, а решта --- в Африку. На скільки більше серед птахів «африканців», ніж «азійців»? Картка 2 У школі 260 хлопчиків і 480 дівчаток. 120 хлопчиків і 130 дівчаток мають хутряні рукавички, а решта — в’язані. Скільки дітей носять в’язані рукавички? II. Розвиток математичних умінь учнів 1. Усні обчислення за вправою № 456 2. Самостійне розв’язання прикладів № 458 3. Розв’язання задачі № 455 4. Розв’язання задачі № 460 за планом, поданим у підручнику 5. Фізкультхвилинка 6. Задача № 461 (самостійно) а (км) — відстань; Ь (год) — час руху; (а : Ь) (км/год) — швидкість; (а : Ь) 3 (км) — відстань, яку проїде автобус за 3 години. III. Підсумки уроку IV. Домашнє завдання № 463, 464. Джерело: noindex | |
| |
Переглядів: 1974 | |
Таблиця ділення на 5. Вправи та задачі на засвоєння таблиці ділення на 5. Зад... |
Колірний і тональний контраст як засіб виділення об’єкта зображення. Малюнок ... |
Риби |
СЛОВА — НАЗВИ ПІР РОКУ (ЧОТИРИ СЕСТРИ) |
НАЙДРЕВНІША МУЗИКА |
Всього коментарів: 0 | |