УРОК 96 Тема. Ділення виду 80 : 8, 700 : 7 Мета: пояснити прийом знаходження відповіді на вказані випадки ділення; формувати вміння пояснювати розв'язання задачі на дві дії; вправляти учнів у складанні рівностей за текстовою умовою. Обладнання: таблиці для усної лічби. ХІД УРОКУ I. Контроль і закріплення знань учнів Усні обчислення 1. Гра «Мовчанка» 2. Обчислити. 10 • 5 12 10 4 + 48 100 • 6 10 • 610 • 3 • 1 • 0 • 7 + 70 100 • Робота за таблицями Збільшити: 10, 20, 30, 300, 200 на 10. Зменшити ці ж числа на 10. Розв'язати кругові приклади. 64 2 • 5 48 32 : 6 54 54 : 9 44 + 9 • 4 72 : 9 • 8 80 40 : 5 II. Вивчення нового матеріалу 1. Усне розв'язання прикладів № 796 Користуючись зразком, знайти частки та пояснити спосіб обчислення (завдання № 797). Первинне закріплення знань 30 : 10 • 8 6 (100 700 : 10) : 3. Фізкультхвилинка III. Розвиток математичних умінь Самостійна робота над задачею № 798 Коментування поданого розв'язання задачі № короткий запис Складання оберненої задачі з опорою на короткий Було Пошили Залишилось 90 м 10 суконь по 3 ? 3. Записати рівності за текстом (завдання № 800). Підсумки уроку Домашнє завдання № 802, 803. Джерело: noindex | |
|
| |
| Переглядів: 1018 | |
| Письмо малих дугоподібних ліній |
| Формування художньо-конструктивних навичок роботи в техніці паперопластики. П... |
| Письмо рядкової букви л ("ел"). Складовий диктант |
| А. Костецький «Батьківщина», М. Чернявський «Рідний край», В. Сухомлинський «... |
| Перевірна робота № 6 |
| Всього коментарів: 0 | |