УРОК 48 Тема. Вправи та задачі на засвоєння таблиці множення числа 9 Мета: опрацювати розв'язання задач, які містять знаходження частини числа, складанням виразу; формувати вміння розв'язувати прості задачі складанням рівняння. Обладнання: силуети кульок для усної лічби, картки з прикладами на множення числа 9. ХІД УРОКУ I. Контроль і закріплення знань учнів Перевірка домашнього завдання. Приклади записані на дошці, учень пише відповіді до них. Розв'язання задачі № 395 один учень записує виразом, другий — діями. Усні обчислення 1) Гра «Знайди пару». Поєднати 2 кульки: приклад і відповідь. 40 Повторення таблиці множення числа 9 (за картками). Робота біля дошки. 9 • 4 + 299 • 8 16(2 + 7) • 7 66 45 9 • 5 + 319 • 2 + 9 • 463:7 • 8 90 37 16 : х = 216х = 2 16+ х = 18 х • 2 = 16 Усна лічба за вправою № 398 Полічити дев'ятками до 90, вісімками до 80. Порівняти вирази (завдання № 397). Закріплення вивченого матеріалу Складання рівнянь (вправа 401) Самостійна робота Розв'язання прикладів № 400 (за варіантами). Двоє представників з кожного варіанта працюють з прикладами на закритих частинах дошки, потім проводиться перевірка учнів і представників варіантів. Аналіз та розв'язання задач № 399 ♦ Восьма частина — чотирикімнатні Решта — трикімнатні — ? 2)Було Розпиляли Всього Б: 48 всі С: 36 чверть ?? } 72 квартири 3 • 7 9 • 9 Підсумки уроку Джерело: noindex | |
|
| |
| Переглядів: 2006 | |
| Мотивування дітей до систематичного заняття фізичними вправами. Рухливі ігри ... |
| Розв’язання задач складанням виразу. Одиниці вимірювання часу |
| Утворення і назва чисел від 21 до 39. Лічба в межах 39. Вправи на збільшення ... |
| А. Григорук «Хочеш бути щасливим, не будь лінивим». М. Коцюбинський «Артист».... |
| Твої руки. пограймося |
| Всього коментарів: 0 | |