УРОК 21 Тема. Визначення часу за годинником. Вправи та задачі на засвоєння таблиці множення числа 6 Мета: опрацювати задачу на дворазове збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць чи в кілька разів; з'ясувати особливість дій над величинами. Обладнання: макет годинника, таблиці для усної лічби. ХІД УРОКУ I. Контроль і закріплення знань учнів Перевірка домашнього завдання Прочитати складені до задачі № 171 вирази. Ланцюжком прочитати потрібні приклади з № 172. Обчислити приклади. (28 16) : 412: 2 ■ 2 (60 28) : 412: (2■ 2) (3 + 3) : 3 24: (13 9) Усна лічба Урок триває 45 хв, а перерва — 10 хв. На скільки довше триває урок, ніж перерва? Андрійко записав число 5, Петрик записав число у 4 рази більше, а Галинка — число, на 13 більше, ніж Петрик. Яке число записала Галинка? Обчислити за схемою. 5.Повторення знань про час Скільки годин становить доба? 2 доби? Скільки хвилин становить 1 година? 3 години? Скільки секунд в 1 хвилині? У 4 хвилинах? Показати певний час на макеті годинника (вчитель вказує час, а діти показують на макеті). II. Закріплення й повторення вивченого матеріалу Фронтальна робота за № 174 Робота в парах Один з учнів показує на годинникові якусь годину, а другий називає її. Самостійна робота за № 179 варіант — верхній рядок; варіант — нижній рядок. Фізкультхвилинка Робота над задачею № 177 — Чи можна одразу дізнатись, скільки кілограмів цибулі витратив кухар? Які дані нам потрібні, щоб відповісти на це питання? Масу якого овоча ми будемо знаходити в першу чергу? Коли буде відома маса капусти і сказано, що цибулі витратили у 3 рази менше, то про що зможемо дізнатись? Пояснити кожен крок в схемі. 6.Робота над задачею № 180 (на дошці — таблиця). Повторення правил переходу вулиці Підсумки уроку Домашнє завдання № 181, 182. Джерело: noindex | |
| |
Переглядів: 1754 | |
Для чого ми вивчаємо природознавство |
МУЗИКА РІЗДВА |
СЛОВА — НАЗВИ ПІР РОКУ (ЧОТИРИ СЕСТРИ) |
Робота з папером. Предметна аплікація. Прапор та герб України |
«Наче вулик, наша школа...». Побудова тексту за питаннями і зразком |
Всього коментарів: 0 | |